Güncelleme Tarihi: 28 Ocak 2022 02:01 Kategori: Güncel, Magazin

Murat Gözgü Kimdir? Nerelidir, Ne İş Yapar, Kaç Yaşında?

Murat Gözgü 1983 yılında İstanbul Fatih’te dünyaya gelmiş, aslen Siirtli ailenin en büyük çocuğudur. Eğitimini İstanbul Üniversitesinde tamamlamıştır. Aile değerlerine bağlı, doğup büyüdüğü şehre ve çevresine uyumlu bir şekilde büyümüş 2021 Yılından beri ise Musiki eseri sahipleri gurubu (MSG) üyesi Müzisyendir.

Murat Gözgü Kimdir? Nerelidir, Ne İş Yapar, Kaç Yaşında?

Çocukken edindiği sorumluluk sahibi ve kararlı kişiliğini yetişkinliğine taşıyan, ne istediğini her zaman bilen birisi olan Gözgü, hem iş hem de kişisel hayatında edindiği başarılar ile ön plana çıkmaktadır. En büyük ilgi alanlarını ve tutkularını işiyle birleştiren, insanları tanımaktan ve tanışmaktan  büyük keyif alan Gözgü’nün hayatını gelin birlikte inceleyelim.

Her şeyden ilk sen haberdar ol!

Mail listesine kayıt ol, yeni içeriklerden hemen haberdar ol!.

Gençlik yıllarında spor eğitmeni ve popüler bir sporcu olma hayali kurmuştur. Bu doğrultuda kick boks, vücut geliştirme ve doğa sporları gibi pek çok farklı spor faaliyeti ile ilgilenmiştir. Şuan ise gençlik döneminde edindiği spor alışkanlığını fırsat buldukça devam ettirmektedir.

Sinema ve tiyatro alanlarında deneyimini ise, yakın çevresinin tavsiyeleri ile sinema ve dizilerde çeşitli rollerde oynayan Gözgü bu sürecin kendisini tanımaya ve keşfetmeye yardımcı olduğunu ifade etmiştir.

Bu iş deneyimlerinin ardından Murat Gözgü kendi işini seyahat alanıyla birleştirip, turizm ve taşımacılık işinde kazandığı tecrübe ile ön plana çıktı. 2009 yılında turizm sektöründe çalışmalara başladı. Yabancı kültürler, insanlar ve yaşamlarla tanışma fırsatını elde etti. Böylelikle tutkuyla çalışabileceği ve çalışırken keyif alacağı bir alanda hizmet vermeye başladı.

Hem yurtdışı seyahatleri yapan hem de turizm, taşımacılık sektöründeki çalışmaları ile kültür, coğrafya ve yaşamlar konusunda bilgi edinen Gözgü hem müşterileri hem de çalışanları ile uyum içerisinde çalışmıştır. Bu konuda kararlı, ne istediğini bilen ve hayallerini gerçekleştirmeyi bilen birisi olmasında Gözgü’nün ilgi alanları büyük rol oynamaktadır. Çocukluğundan itibaren pek çok farklı ilgi alanına sahip olan ve ilgi alanlarını, hobilerini zaman geçtikçe arttırarak hedeflerine ulaşan Gözgü bunu müzik sektöründe’ de kanıtlanmıştır.

Murat Gözgü Kimdir

Gözgü dünyanın pek çok farklı ülkesine seyahat etmiştir. Ukrayna’ya olan ziyaretleri sırasında buradaki insanların kültürü ve yaşantısı dikkatini çekti. Kültürü daha yakından tanımak için Rusça öğrenmeye başladı. Böylelikle gezi ve seyahat anılarını zenginleştirme fırsatını elde etti.

Kendisine olan inancını her daim koruyan Gözgü, bu açıdan toplumun her türlü  kesimine mensup olan kişileri çok iyi anlamakta olduğunu dile getirmiştir. Parayı ve sosyal statüyü önemsemeyen, aksine insanların eşitliğine inanan Gözgü bu özelliği ile onu seven ve takip hayranlarına ise içten bir dost algısı uyandırmaktadır.

Hayatını güzel ve keyifli bir şekilde yaşamak için her zaman aklının ve vicdanın gösterdiği  yolu izleyen Gözgü seyahat alanındaki ilgi ve iş tecrübesini yurtdışına yaptığı seyahatler ile pekiştirmiştir. Ukrayna başta olmak üzere pek çok ülkeyi gezen Gözgü, burada tanıştığı pek çok farklı insan ve kültürle kaynaşmıştır.

Kendisini hayatın bir parçası  olarak gören ve hayatını hedeflediği doğrultuda yaşamayı bilen Gözgü, hayatın kendisine sunduğu fırsatlara ve yeniliklere her zaman kendisini açmıştır. İlgi alanı olan ve dikkatini çeken konulara duyduğu sonsuz araştırmacı yapısıyla kendisini daima geliştirmiştir. Edindiği bilgi ve deneyimlerle de kendi hayatını biçimlendirmiştir.

Murat Gözgü Nerelidir

Hayattan zevk almak, eğlenmek ve eğlenceli vakit geçirmeyi çok sevmektedir. ve Müzikle iç içe olan, farklı ve kulağa hoş gelen müzikleri dinlemeyi ve seslendirmeyi çok seven Gözgü hayatını dolu dolu yaşamaktadır. Gözgü zaman içerisinde pek çok farklı ilgi alanı geliştirmiştir. Bu ilgi alanları arasında hem işi hem de en büyük hobisi olan seyahate yer vermiştir. Seyahat ettiği pek çok farklı ülkeyi sadece coğrafi olarak gezmekle kalmamış aynı zamanda bunu yeni kültürleri, yeni insanları ve farklı yaşamları keşfetme fırsatı olarak görmüştür.

Doğayla iç içe olan Gözgü özellikle deniz kenarında vakit geçirmekten, sahilde dolaşmaktan keyif almaktadır. Doğa yürüyüşleri ve denizle vakit geçirdiği sırada hayattan keyif almasını ve hedeflerine ulaşmasını sağlayacak azmi ve ilhamı doğayla iç içeyken yakaladığını söyledi.

Etiket yok!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir