OtoSOR’da Taksitle ve Güvenle 2. El Araba Fırsatları

OtoSOR, taksitle 2. el araba almanın en yeni ve güvenilir yöntemidir.  OtoSOR’un avantajlı ödeme seçenekleriyle, artık hayal ettiğiniz arabaya ulaşmanız çok basit.  Tek yapmanız gereken web sitesinden beğendiğiniz arabayı seçip, formu doldurmak veya OtoSOR’un müşteri hizmetlerini arayarak  başvuru yapmaktır.   Başvurunuz hızlıca değerlendirildikten sonra, size özel  ödeme imkanlarıyla  hayallerinizdeki ikinci el otomobile kavuşmanız mümkün.

OtoSOR’da Taksitle ve Güvenle 2. El Araba Fırsatları

OtoSOR Nedir?

OtoSOR’un vadeli ödeme imkanlarıyla, ikinci el otomobil alırken karşılaşılan zorlukları da yaşamazsınız. OtoSOR araç satın alırken, güvenilir vadeli araç portföyü, ekspertiz  hizmetleri ve satış destek hizmetlerini de sunar. Beğendiğiniz bir aracı OtoSOR’da bulamadınız mı? Hemen OtoSOR çağrı merkezini arayarak başvuru yapabilirsiniz. Uzman OtoSOR yetkilileri sizleri en kısa sürede arayarak yardımcı olurlar. OtoSOR hizmetlerinden faydalanabilmek için 20-75 yaş arasında olmanız gerekir. 24 yaş altı ve 70 yaş üstü kişiler de kefilli olarak beğendikleri araca kavuşabilirler.

OtoSOR’da Taksitle İkinci El Araba Sistemi Nasıl Çalışır?

OtoSOR’la taksitle hızlı ve güvenilir bir şekilde hayalinizdeki araca kavuşabilirsiniz. OtoSOR’dan araç almak için herhangi bir OtoSOR bayisine gidebilir veya web sitesindeki başvuru formunu doldurarak başvuru yapabilirsiniz. Başvurunuz aynı gün içerisinde değerlendirildikten sonra %30 peşinat ve 48 aya kadar vade avantajıyla istediğiniz araca kavuşabilirsiniz.  Peşinat tutarı aracın gerçek  satış fiyatı üzerinden değerlendirilmektedir. Talebinizin doğru değerlendirilmesi için Findeks puanınız da oldukça önemlidir. Diğer kredilerinizin limitleri etkilenmeden taksitli ödeme planınızı siz oluşturarak, bütçenizi zorlamadan araç sahibi olabilirsiniz. Ödemelerinizi satış yetkilisi tarafından size bildirilen banka hesaplarına  güvenle yapabilirsiniz. Arabanızın kalan taksitlerini erken kapama imkanıyla erken de ödeyebilirsiniz. Bu ödeme sisteminde her şey sizin kolaylığınız için.

OtoSOR’dan İkinci El  Taksitli Araba Almanın Avantajları

OtoSOR’da ikinci el araba almak için birçok nedeniniz var.  Hızlı onay süreci, geniş bayi ağı, avantajlı ödeme seçenekleri ve güvenilir araç portföyü bunlardan sadece birkaçıdır.

OtoSOR’da araba almak istediğinizde, uzun süren 2. el araba alma prosedürleri ile uğraşmazsınız. Başvurunuz onaylandıktan sonra aynı gün içerisinde OtoSOR uzmanları tarafından aranıp, size uygun ödeme seçenekleriyle aracınızı alabilirsiniz. Size uygun taksitlerle ve 48 aya kadar vade avantajıyla ödeme planınızı kendiniz oluşturabilirsiniz. Etkilenmeyen kredi limiti sayesinde diğer kredilerinizin limitleri etkilenmeden taksitle araba alabilirsiniz. Belirlenen tarihten daha erken geri ödemelerde ise vade farkı indirimiyle  ekstra avantaj sağlarsınız. İstanbul, İzmir, Ankara ve çevre illerdeki geniş bayi ağı sayesinde istediğiniz araca ulaşmanız oldukça kolaylaşır.  Beğendiğiniz araç için rahatlıkla pazarlık yapabilir, bütçenize uygun bir alım gerçekleştirebilirsiniz. OtoSOR’da tüm araçlar güvenilir ekspertiz raporları ile onaylıdır. Bu sayede kafanızda hiçbir soru işareti olmadan yeni arabanızın keyfini çıkarabilirsiniz.

OtoSOR’dan İkinci El Taksitli Araba Almanın Güvenilirliği

Taksitle ikinci el oto almanın güvenirliliğini OtoSOR’la yaşayın. İkinci el araba alırken, alıcıların yaşadığın endişelerin başında;  aracın arızasının olup olmadığı, hasar kaydı durumu, parçalarının orijinalliği ve kilometresinin durumu gelir.  OtoSOR’un TSE onaylı ekspertizleriyle bu endişelerinize son verebilrsiniz. Taksitle ikinci el otomobil almayı hızlı ve güvenilir bir şekilde gerçekleştiren OtoSOR, ekspertiz aşamasında da müşterilerine yardımcı olur. OtoSOR’un anlaşmalı TSE onaylı ekspertizleri ile aracınızın durumunu  size özel fiyat avantajıyla öğrenebilirsiniz. OtoSor’un anlaşmalı olduğu ekspertiz şubesinden web sitesi üzerinden  randevu alarak, ekspertiz raporunu  kolayca alabilirsiniz. OtoSOR’daki ikinci el araçlar 15 yıldan az kullanılmıştır. 15 yaşından genç hususi binek araçları OtoSOR güvencesi ve 48 aya kadar vade seçeneğiyle  bütçenizi zorlamadan satın alabilirsiniz.

Siz de hızlı ve güvenilir taksitli ikinci el araba almak istiyorsanız, hemen OtoSOR’u ziyaret edebilir, hayalinizdeki arabaya kavuşabilirsiniz.

 

Bir yanıt yazın

Bügün: 24 June 2024