Ozon tedavisiyle Kovıd 19’a karşı bağışıklık sisteminizi güçlendirin

Ozon tedavisiyle Kovıd 19’a karşı bağışıklık sisteminizi güçlendirin

Hem Covid-19’dan korunmaya karşı etkili olduğu hem de Covid-19’a yakalanan hastalarda tedavi süresini kısalttığı tespit edilen Ozon Tedavisi ile bağışıklık sisteminizi Sculpture Polikliniği’nde güçlendirebilirsiniz.

Son zamanlarda dünya genelinde yapılan araştırmalar, ozon tedavisinin gerek koronavirüse gerek gribal enfeksiyonlara karşı vücudun bağışıklık sistemini güçlendirdiğini ve koruyucu etkisi olduğunu gösteriyor.

Uzun yıllardır pek çok hastalığın tedavisinde tercih edilen ozon tedavisi, hücre yenileme ve Covid-19’a karşı bağışıklık sistemini güçlendirmesi yönüyle, virüse yakalanma ihtimalinizi düşürüyor ya da daha hafif atlatmanıza yardımcı oluyor.

Ozon tedavisi, yüz, burun ve ağızdaki antikor sistemini arttırarak virüsü alırken ciddi bir bariyer oluşturuyor. Virüs vücuda girdikten sonra hücresel immün sistemini güçlendirdiği için de akciğere tutulması zorlaşıyor.

Ozon tedavisi, koronavirüsün en büyük ölüm nedenlerinden biri olan küçük pıhtıların azaltılmasını ve ölüm oranlarının bu sayede düşürülmesini sağlıyor. Virüsü aldıktan sonra ozon tedavisiyle zararlarını minimuma indirmek mümkün. Hücreler ozonla yenileniyor ve koronavirüse karşı daha güçlü bir bağışıklık sistemine kavuşuluyor.

Koronavirüs harici birçok hastalıkta yardımcı tedavi olarak kullanılan ozon tedavisinde uygulama sonrası bağışıklık sisteminiz güçleniyor, uyku kaliteniz yükseliyor, cildiniz temiz ve pürüzsüz bir görünüme kavuşuyor. Mikropları öldürerek enfeksiyon sorunlarını ortadan kaldıran ozon tedavisi aynı zamanda depresyondan kaynaklanan gerilimi de yok ediyor.

Kanser de ozon tedavisi sayesinde tedavi edilebiliyor veya yavaşlatılabiliyor. Bağışıklık sisteminin güçlendirilmesini sağlayarak kanser hücreleriyle savaşılmasını sağlıyor. Vücudun genel direnci için katkı sağlayan ozon tedavisi,kemoterapinin olumsuz etkilerinden olan halsizlik sorununu da ortadan kaldırıyor.

Kaynak: Zirve Haber Ajansı [ZHA]

Bir yanıt yazın

Bügün: 18 July 2024