Realme C25s Akıllı Telefonun Özellikleri ve Satış Fiyatı

Realme, mütevazi özelliklere sahip olan, uygun fiyatı ve batarya kapasitesiyle dikkatleri üzerine çeken Realme C25s akıllı telefonunun tanıtımını gerçekleştirdi. Telefondan çok fazla performans beklemeyen, gündelik ihtiyaçlarını giderebilmek için telefon kullanan kişiler için iyi bir alternatif olabilir.

Realme C25s Akıllı Telefonun Özellikleri ve Satış Fiyatı

Son yıllarda ürettiği akıllı telefonlarla adından sıklıkla söz ettiren Realme, giriş ve orta segment telefonların tam ortasında yer alabilecek olan Realme C25s akıllı telefonunu duyurdu. Çin’in önde gelen telefon üreticilerinden biri olan Realme yeni akıllı telefonunu mütevazı özelliklerde dizayn etmiş ve uygun fiyatıyla sürmeye hazırlanıyor.

Realme C25s Özellikleri

Realme C25s Özellikleri

Realme C25s akıllı telefonu bir önceki türü olan Realme C25 akıllı telefonun neredeyse birebir aynı özellikleriyle piyasaya sürülecektir. Telefonun tasarımını incelediğimizde damla çentikli bir ekran dizaynına ve bir kare içerisine yerleştirilmiş kamera düzeneği yer almaktadır. Telefonun tasarımına bakıldığında kalın bir ekrana sahip olduğu görülmektedir. Ancak bu özelliklerdeki ve bu fiyattaki telefonlar için normal bir durumdur.

Telefon 6,5 inç büyüklüğünde ve 720×1600 P HD+ çözünürlüğüne sahip olan LCD ekranı ile piyasaya sürülecektir. Telefonun işlemcisi ise Helio G85’dir. Telefonda yer alan ram bellek 4 GB kapasitesindedir. Telefonda yer alan dahili depolama alanı 128 GB kapasitesinde olup, tek bir bellek kombinasyonu sunmaktadır. Harici belleklerle depolama alanını artıramazsınız.

Android 11 işletim sistemiyle piyasaya sürülecek olan bu akıllı telefonun en dikkat çekici özelliği bataryasıdır. Bataryasının bu kadar dikkat çekmesi 6.000 mAh kapasitesine sahip olmasıdır. Bu batarya USB Type-C ile 18 W hızlı şarj özelliğini desteklemektedir.

Telefonun ekranında yer alan ön kamera 8 MP çözünürlüğe sahiptir. Arka kasadaki kare içerisine yerleştirilmiş 3 kamera yer almaktadır. Bu kameralar içerisindeki ana kamera 48 MP çözünürlüğe sahipken, monokrom kamera ve makro kamera 2 MP çözünürlüğe sahiptir.

Realme C25s Fiyatı

Realme, düşük ve orta segment arasındaki yeni akıllı telefonunu mavi ve gri renk olmak üzere iki farklı renk ile piyasa sürüyor. Realme C25s Fiyatı ise 169 $ olarak ifade ediliyor. Bu yeni akıllı telefonun Türkiye teknoloji piyasasında satışa sunulup sunulmayacağı hakkında henüz bir bilgi yayınlanmamıştır.

Bir yanıt yazın

Bügün: 13 July 2024