Güncelleme Tarihi: 20 Şubat 2024 11:48 Kategori: Güncel

Şifresini Unuttuğunuz Samsung Cep Telefonu Desen Kilidi Kırma

Şifresini Unuttuğunuz Samsung Cep Telefonu Desen Kilidi Kırma

Cep telefonlarımıza koyduğumuz şifrelerle bazen başımız derde girebiliyor. Telefonunuzun şifresini unutmuş iseniz Samsung desen kilidi kırma yöntemlerinden birini deneyerek telefonunuzdaki kilit sistemini kırabilirsiniz bunlardan biri olan Android device manager ile telefonunuza çok kolay erişebilirsiniz. Bu hizmete erişmek için desenli kilit sisteminin en aşağısında yer alan Android device manager seçeneğine girmeniz gerekiyor.

Her şeyden ilk sen haberdar ol!

Mail listesine kayıt ol, yeni içeriklerden hemen haberdar ol!.

Daha sonra buradan telefonunuzun modelini seçmek zorundasınız. Seçtikten sonra hesap bilgilerinizi isteyecektir. Buradan bilgeleri girdikten sonra şifre oluşturmanız gerekir. Şifrenizi oluşturduktan sonra sizi ayarlar kısmına yönlendirecektir. Buradan desen kilidini devre dışı bıraktıktan yaptıktan sonra telefonunuza erişebilirsiniz.

Samsung Hard Reset Şifre Sıfırlama!.

Samsung Desen Kilidi KırmaSamsung desen kilidi kırma yöntemlerinden biri olan format atma yöntemi en kısa yoldan telefonunuza erişmenizi sağlıyor. Format atmak istediğiniz telefon modeline göre farklılık gösterir.  Ses açma kapatma tuşu, ana menü tuşu bunların ikisini aynı anda basmanız gerekir. Ana menü tuşuyla ve açma kapatma tuşunu aynı anda bastığınız zamanda format atılan modeller de vardır.

Bunları deneyerek yapmanız gerekir. Format atarken mutlaka telefonunuz şarjda olmasına özen gösterin. Tuşlara bastıktan sonra Andorid format dosyası gelecektir. Buradan wipe data factory reset seçeneğine basmanız gerekir. Format atıldıktan sonra telefon bilgilerini yükleyin. Telefon açıldıktan sonra kilit sistemi ile karşı karşıya gelmeyeceksiniz.

Desenimi Unuttum

Samsung desen kilidi kırma işlemi yapacaksanız en iyi başarılı hizmet ise desenimi unuttum seçeneğidir. Bunu yapmanız için öncelikle şifreyi en az 3 kere girmeniz gerekir.  Size otuz saniye sonra tekrar deneyin seçeneğinin yanında desenimi unuttum seçeneği vardır. Buradan o seçeneği seçiyorsunuz.  Karşınıza pin, şifre ve şekil oluştur seçenekleri çıkacaktır. Buradan hangi güvenlik seçeneklerinden birini seçtikten sonra mail hesabını isteyecek.

Yalnız bu mail sistemde devamlı kullandığınız adres olması zorundadır.  Hesabınız girdikten sonra şifre oluştur seçeneği gelecektir. Şifrenizi oluşturduktan sonra telefonunuzu yeniden başlatın ayarlarınız onaylanacaktır. Buna benzer diğer seçenek ise cihazımı bul seçeneğidir. Bu seçenek desenimi unuttum seçeneği gibi mail üzerinden şifrenizi oluşturarak telefonunuza girmenizi sağlıyor. Bu işlem hem hızlı hem de verilerinizi kaybolmadan ulaşım sağlıyor. Diğer android telefonlarınız için desen kırma işlemini merak ediyorsanız Android desen kilidi kırma makalemizi inceleyebilir ve desen kilidini sıfırlamak için gerekli genel bilgileri alabilirsiniz.

Etiket yok!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir