Güncelleme Tarihi: 7 Aralık 2023 16:45 Kategori: Sağlık

Şeffaf Diş Teli Fiyatları

Çarpık ve bozuk yapıya sahip dişlerin düzeltilmesinde yıllardır kullanılan diş teli tedavisi oldukça verimli ve memnuniyet oranı çok yüksek tedavilerden birisi olduğunu biliyoruz.

Şeffaf Diş Teli Fiyatları

Metal görünümü ve ilk başlarda konuşmayı zorlaştırmasının yanında sürecinde uzun olması bir çok kişi diş teli tedavisinden korkutuyor olsada son yıllarda görünümü düzeltmek için yapılan çalışmaların en iyilerinden birisi Şeffaf diş teli ve renkli teller diyebiliriz. Metal görünümlü tellere çok daha az görünüm alanına sahip olan şeffaf teller ile estetik görünüm bozulmadan dişlerinizdeki bozuklukları düzeltebilirsiniz.

Her şeyden ilk sen haberdar ol!

Mail listesine kayıt ol, yeni içeriklerden hemen haberdar ol!.

Şeffaf Diş Teli Neden Tercih Ediliyor?.

Öncelikli sebeplerinin başında şüphesiz görünüm açısından alternatiflerine göre estetik görünmesi diyebiliriz. Aynı özelliklere ve tedavi özelliklerine sahip olan şeffaf diş telinde diş düzeltmek için kullanılan parçalar geneli şeffaf bir görünüme sahiptir ve bu nedenle beyaz olarak gözükmektedir. Dikkat oranını büyük ölçüde azaltan şeffaf diş teli fiyatları metallere göre biraz daha fazla olsada bu durumu çok düşünen kişiler için bir çözüm olarak sunulmaktadır.

Şeffaf Diş Teli Fiyatları Ne Kadar?

 

Tedavi Süreci Hakkında Genel Bilgiler!.

Etiket yok!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir