Güncelleme Tarihi: 15 Haziran 2022 13:16 Kategori: Aktüel Öneriler

Sosyal Alanlar ve Fabrika Tesisleri İçin Portatif Tuvalet

Sosyal Alanlar ve Fabrika Tesisleri İçin Portatif Tuvalet

Son yıllarda bir çok alanda görmeye alıştığımız seyyar tuvalet yaygın kullanımıyla öne çıkıyor. WC modelinin yaygınlık kazanmasındaki temel avantaj kullanıma hazır üretim modeline sahip olmasıdır. Bu avantajıyla park ve bahçeler, piknik alanları, sosyal tesisler ve spor etkinlik alanları ile fabrika endüstriyel üretim tesisleri tuvalet modelinin en çok tercih edildiği kullanım yerleri arasında bulunuyor. Standart olarak tekli üniteden 7’li üniteye kadar seyyar tuvalet yapıları üretiliyor. Tek bir araçla istenilen yere sevk edilerek aynı gün kullanıma sunulabiliyor.

Her şeyden ilk sen haberdar ol!

Mail listesine kayıt ol, yeni içeriklerden hemen haberdar ol!.

Kullanıma hazır üretimli konseptiyle bir çok alanda pratik çözüm olarak tercih ediliyor. Fabrika üretim tesisleri modeli en çok kullanan yerler arasında. Tuvalet alanları en başta fabrika üretim kompleksi içerisinde planlanmamış olabiliyor. Planlansa bile başlangıçta çok az sayıda personelin ihtiyacı için hazırlanan mevcut tuvaletler zamanla artan ihtiyacı karşılayamıyor.

Sosyal Alanlar ve Fabrika Tesisleri İçin Portatif Tuvalet

Yüzlerce insanın çalıştığı bir üretim tesisini düşünün. Mola saatleri veya öğlen mesaiye ara verildiği zamanlarda çok sayıda tuvalet ihtiyacı ortaya çıkmaktadır. Aynı zamanda bu sanayi tesisi akşam mesai sonrası duşa ihtiyaç duyulan bir çalışma şartlarına sahipse duş gibi başka bir ihtiyacı daha ortaya çıkarmaktadır.

İşte tüm bu sorunlara portatif tuvalet en pratik çözüm sunmaktadır. Onlarca tuvalet ve duş fabrika bant hattında kullanıma hazır üretilerek ihtiyaç duyulan sanayi tesisine gönderilmektedir. Çok sayıda seyyar tuvalet aynı gün devreye alınarak fabrika personelinin kullanımına sunulmaktadır.

Şantiyecinin Dostu Seyyar Tuvalet

Seyyar tuvalet modelinin önemli bir çözüm getirdiği alan da şantiye ortamları. Enerjiden madenciliğe, yol yapımdan farklı alandaki inşaat projelerine seyyar tuvalet en iyi çözüm sunuyor. Hazır ünite sunumuyla klozet, yer taşı veya duş kabini şeklinde üretilebilen portatif tuvalet hafif yapı özelliğiyle kolayca taşınabiliyor. Özellikle yol yapım gibi hareketli şantiye projelerinde kolay taşınabilirlik büyük avantaj sağlıyor.

Ocak alanlarının sürekli değiştiği maden sahalarında da bu özellik büyük kolaylık. Aynı seyyar tuvalet yapısı ihtiyaç duyuldukça yeri değiştirilerek tekrar tekrar defalarca kullanıma sunuluyor. Aynı zamanda şehir merkezlerinde gerçekleştirilen irili ufaklı konut projeleri için de portatif tuvalet büyük kolaylık. Hiç bir yapının bulunmadığı şantiye ortamında en uygun sahaya yerleştirilerek hemen kullanıma sunulabiliyor.

Sosyal Alanlar ve Fabrika Tesisleri İçin Portatif Tuvalet

Kullanıma Hazır Sistemli Tuvalet Büyük Kolaylık

Her alanda kullanıma hazır tuvalet sistemi büyük kolaylık büyük avantaj. Kullanım kolaylaşırken yapı inşa süreçlerini ortadan kaldırarak bütçelere büyük tasarrufla kazandırıyor. Peki seyyar tuvalet içerisine neler dahil bir göz atalım. Öncelikle tekli üniteden yedili üniteye varana kadar ikili, üçlü, dörtlü gibi çok sayıda hazır konsept tuvalet modeli geliştirilmiş. İhtiyacınıza göre seçim yaparak bu yapılara kısa zamanda sahip olabiliyorsunuz.

Hazır konseptiyle sizi yapı inşa süreçleri ve çok sayıda işçilik uygulaması ve giderlerinden kurtarıyor. Üstelik mobil ünite özelliğiyle yapı ruhsatı ve benzeri yasal izinlere ihtiyaç duymuyor. Bu bile başlı başına büyük bir kolaylık. Düşünsenize klasik betonarme modeliyle basit bir tuvalet yapmaya kalksanız resmi izin sürecinin tüm aşamalarıyla uğraşmak zorunda kalırsınız. Aynı zamanda ek maliyetler ödeyerek.

Kullanıma hazır seyyar tuvalet modelinde sizin hiç bir şeyle uğraşmanıza gerek yok. Model seçiminizi yaparak siparişinizi verin. Kısa sürede istediğiniz model dilediğiniz yere gelsin. Hazır ünitelerde klozet, yer taşı veya duş teknesi seçimi yapabilirsiniz. Ünitelerle birlikte tüm yardımcı uygulama ve ekipman ünite içerisinde kullanımınıza hazır.

Sosyal Alanlar ve Fabrika Tesisleri İçin Portatif Seyyar Tuvalet

Portatif tuvalet kabininin elektrik ve su tesisatları özel projeli olup modern fabrika üretim hattında kalite kontrol süreçlerinde uygulamaları yapılmış vaziyette. Musluk ve bataryası, rezervuar sistemi, tuvalet kağıtlığı ve havluluğu, aynası, aydınlatma armatürlerine varana kadar kullanımınıza hazır.

Sizin tek yapmanız gereken mobil üniteyi arkadan çıkış verilmiş atık borusu ve temiz suyu merkezi şebekelere bağlatmanız. Yapıya elektrik vermek için arka üst kısımda yer alan özel buatı ana akım şebeke hattıyla buluşturmanız.

Tekli Üniteden Çokluya, Engelli WC’ye Kadar Çok Sayıda Model Var

Seyyar tuvalet modelleri arasında tekli, ikili, üçlü, dörtlü ve yedili gibi üniteler tek bir yapı üzerinde bir arada. Üniteler yer taşı, klozet veya duş teknesi gibi seçiminize özel ünitelerle donatılabiliyor. Uluslararası standartlarda engelli WC ünitesiyle de üretim yapılabiliyor.

Engelli kullanımına özel tutmaçlar, aynalar, açılır geniş kapı ve araç rampası seyyar tuvalete entegre edilebiliyor. Piknik alanları gibi kullanım yerleri için tek yapı içerisine farklı kapılardan girişli bay bayan tuvaletleri hazırlanabiliyor.

Etiket yok!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir