Güncelleme Tarihi: 7 Ekim 2022 13:30 Kategori: Teknoloji

Sıkça Kullanılan Ücretsiz 6 WordPress Teması

Sıkça Kullanılan Ücretsiz 6 WordPress Teması

Günümüzde pek çok web sitesi hem eklentilerin kurum ve kullanım kolaylığı, hem de SEO entegrasyonu nedeniyle WordPress tabanlı.

Her şeyden ilk sen haberdar ol!

Mail listesine kayıt ol, yeni içeriklerden hemen haberdar ol!.

WordPress sunduğu hizmetlerle diğer internet sitelerinden ayrılıyor. Yüzlerce ücretsiz temanın yanı sıra SEO uyumluluğu açısından daha geliştirilebilir olması ve özellikle yeni web sitesi kuran kullanıcılar ya da üreticiler için sunduğu ücretsiz eklenti destekleri oldukça kullanışlı. Bizde sizler için bu yazımızda sıkça kullanılan ücretsiz WordPress temasını inceledik.

Ücretsiz 6 WordPress Teması

1 – Airi

Airi teması, okuyucuların içeriğe odaklanmasını kolaylaştırmak için bol miktarda beyaz alan sunan hoş ve yeni bir tasarıma sahiptir. Altyazı alanı, ziyaretçileri sizinle iletişime geçmeye veya bir form doldurmaya teşvik eden bir harekete geçirici mesaj başlığı resmi içerir. Sloganınızı veya iş misyonunuzu paylaşmak için mükemmel. Ardından, şirket hakkında kısa bir hikaye paylaşabileceğiniz ve önceki hizmetlerinizi ön plana çıkarabileceğiniz alan hakkında kısa bir bölüm olduğunu göreceksiniz.

Airi, serbest çalışanlar, ajanslar, yeni başlayanlar ve küçük işletmeler için mükemmel olsa da Airi’yi yalnızca bir iş WordPress temasından daha fazlası yapan bir özellik vardır. Airi teması Elementor entegrasyonu ile birlikte gelir; bu, bu temayı her türlü web sitesi için kolayca kullanabileceğiniz anlamına gelir.

Sıkça Kullanılan Ücretsiz 6 WordPress Teması

Elementor’un sürükle ve bırak arayüzüyle, istediğiniz düzeni oluşturmak için sayfalarınıza ve gönderilerinize kolayca öğeler ekleyebilirsiniz. Ek olarak Airi, WooCommerce ile entegre olur, böylece web sitenizde dijital ve fiziksel ürünler satmaya başlayabilirsiniz. Airi ayrıca bir Canlı Özelleştirici ile birlikte gelir, böylece renkleri, yazı tiplerini, arka planları ve daha fazlasını kolayca değiştirebilirsiniz.

2 – Sydney

Sydney teması, güçlü bir çevrimiçi varlık isteyen işletmeler ve serbest çalışanlar için tasarlanmış harika bir temadır. Google yazı tipleri, logo yükleme gibi seçeneklerle kişiselleştirme seçenekleri oldukça geniştir. Tam ekran banner, tanıtım afişi görüntülemek isteyenler için mükemmeldir. Bu tema, sayfayı cep telefonlarında görmek isteyenler için duyarlıdır ve ayrıca tipografiyi değiştirmek için 600’den fazla Google yazı tipi içerir.

3 – Neve

Modern ve hızlı bir tema arıyorsanız Neve temasına mutlaka göz atın. Bu tema Gutenberg uyumludur ve Siteorigin, Divi, Elementor ve Brizzy gibi sayfa oluşturucu eklentilerle uyumludur. Tasarıma gelince Tema, içeriğinizi öne çıkaran temiz bir tasarıma sahiptir. Bu nedenle, dönüşüm oranlarını artırmak isteyen küçük işletmeler, serbest çalışanlar ve ajanslar için idealdir. Renkleri, yazı tipleri ve diğer görsel stilleri özelleştirilebilir ve kaydırıcılar, resimler, videolar ve daha fazlası dahil olmak üzere çeşitli arka plan seçenekleri arasından seçim yapabilirsiniz.

4 – Hestia

Ücretsiz temalara baktığınızda, bu tema, birinci sınıf bir çözümden bekleyeceğiniz tüm özelliklere sahiptir. Hestia’nın üstün özellikleri oldukça etkileyici. Bu tema tema, hızlı kişiselleştirme ve sorunsuz bir kullanıcı deneyimi için temiz ve basit bir tasarıma sahiptir. Duyarlı tasarım, herhangi bir mobil cihazda harika görünmesini sağlar ve hepsi bir arada işlevsellik, herhangi bir işletmenin bundan yararlanabileceği anlamına gelir.

Sıkça Kullanılan Ücretsiz 6 WordPress Teması

5 – Flash

En kullanışlı ücretsiz WordPress temalarından olan Flash, esnek ve çok amaçlı ihtiyaçlarınız için tamamen hazır. Duyarlı temalar, modern ve profesyonel web siteleriyle ilgilenen tüm şirketler için ideal bir çözüm sunar. Ana özelliklerden bazıları, özellikle ücretsiz temalarda nadir görülen yerleşik bir sürükle ve bırak sayfa oluşturucuyu içerir. Flash Toolkit eklentisi, altıdan fazla widget alanıyla iyi bir şekilde eşleşir, çünkü her ikisi de daha uygun bir arayüz için widget’ları ve diğer site öğelerini özelleştirmenize olanak tanır.

6 – Spacious

Spacious, eğlenceli ve temiz bir tasarım sunan içeriğinizi depolamak için bolca alana sahip harika bir seçenektir. Duyarlı tasarım, web sitenizi anında tasarlamanıza yardımcı olmak için dört sayfa düzeni ve iki sayfa şablonu kullandığından iş web siteleri, portföyler ve bloglar için idealdir. Ayrıca dört tip blog görünümü ve 13 widget alanına da sahiptir.

Etiket yok!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir