Şok 14 Ekim 2020 Aktüel İndirimleri 14 Ekim Tarihinde Şok Marketlerde

Şok 14 Ekim 2020 Aktüel İndirimleri 14 Ekim Tarihinde Şok Marketlerde

Yeni bir katalog ile Şok market indirimleri karşınızda, Teknolojiden tutun küçük ev aletlerine kadar bir çok ürün 14 Ekim tarihinden itibaren tüm Şok marketlerde indirime sunulacak. Kataloğun en ilgi görecek ürünleri arasında şüphesiz Alcatel 10″ tablet yer alıyor, genellikle öğrencilerin ve küçük işleri olanların tercih edebileceği bir tablet Şok 14 Ekim 2020 tarihinden itibaren tüm şok marketlerde satışa sunulacak bu indirimleri ürünleri kaçırmamak için acele edin, tüm şubelere belirli sayılarda gönderilen bu ürünler çok kısa sürede bitebilir.

54 Parça Yemek Takımı Şok 14 Ekim Kataloğunda

14 Ekim tarihinden itibaren satışa sunulacak olan indirim ürünlerinde yer alan 54 parça yemek takımı 699 TL ile ve taksit seçenekleri ile sunuluyor. Büyük aleler için vazgeçilmez olan geniş sofralarda kullanabileceğiniz Kütahya porselen veRaBONE yemek takımı çukur tabak, pasta tabak, kase, servis tabağı, kayık tabak ve tuzluk, biberliğe kadar bütün bir masanın parçalarını içerisinde barındırmaktadır. Sizde bu ürüne sahip olmak istiyorsanız Şok 14 Ekim 2020 tarihinde size en yakın şok marketi ziyaret edebilir ve bu belirli satılan ürünlerden isteyebilirsiniz. Acele etmenizi öneririz, kalmayabilir.

Bu katalog ürünleri hakkındaki düşüncelerinizi yorum yapabilir ve diğer kullanıcılar ile paylaşabilirsiniz. Ürün alternatifleri ve daha önce kullandığınız ürünler hakkındaki düşünceleriniz ve önerileriniz diğer kullanıcıların daha sağlıklı ve sorunsuz alışveriş yapmalarını sağlayacaktır.

Bir yanıt yazın

Bügün: 17 June 2024