Şok 14 Nisan 2021 Aktüel Ürünleri

Şok 14 Nisan 2021 tarihinde satışa sunulacak olan aktüel ürünlerin yer aldığı kataloglar paylaşıldı. Paylaşımımızı inceleyerek aktüel ürünlerin özelliklerini öğrenebilir ve ne kadar fiyattan satılacağını görebilirsiniz.

Şok 14 Nisan 2021 Aktüel Ürünleri

Şok 14 Nisan 2021 aktüel ürünlerin özellikleri ve satış fiyatı hakkında bilgi veren kataloglar yayınlandı. Çarşamba günü tüm Şok marketlerde satılacak olan bu aktüel ürünler “Aman Kaçırma” kampanyasıyla satışa sunulacaktır. Bu hafta Şok mağazalarında birçok farklı tür ve özellikte aktüel ürünleri satın alabilirsiniz.

Şok 14 Nisan 2021 Aktüel Ürünlerinde Neler Var?

Şok 14 Nisan 2021 Çarşamba günü satışa sunulacak olan aktüel ürünlerin hakkında ayrıntılı bilgiler almak için aşağıda yayınlanan katalogları inceleyebilirsiniz.

Yukarıda yer alan Şok katalog kitapçığında oda nemlendirici, biberon ısıtma, jakarlı bebek yatağı, %100 pamuk bebek nevresim takımı, anne yanı bebek yatağı ve anne bebek bakım çantası çeşitleri yer almaktadır.

Cam biberon çeşitleri, 3 katlı dolap, bebek ve çocuk oyuncakları çeşitleri, eğitici klozet gibi ürünlerin yer aldığı Şok katalog kitapçığı yukarıda yer almaktadır. Bu ürünlerin satış fiyatları bu katalogda yazmaktadır.

Şok mağazalarından Çarşamba günü satın alabileceğiniz temizlik ürünlerinin yer aldığı aktüel ürünlerin yer aldığı katalog yukarıda yer almaktadır.

Şok mağazalarından bu hafta League of Legends oyununda geçerli olan 400 RP hediyeli Coca Cola Energy 4×200 ml aktüel ürünü 19,95 TL fiyatıyla satın alabilirsiniz. Ayrıca Kupa hediyeli Nescafe Classic 200 gram ürünü 24,75 TL’den satın alabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

Bügün: 20 July 2024