Şok 16 Şubat 2022 Aktüel Ürünleri

Şok mağazalarında satışa sunulacak olan aktüel ürünler hakkındaki ayrıntılı bilgilerin yer aldığı Şok 16 Şubat 2022 katalogları yayınlandı.

Şok 16 Şubat 2022 Aktüel Ürünleri

Şok alışveriş mağazalarında satışa sunulacak olan aktüel ürünlerin özellikleri ve satış fiyatları hakkındaki ayrıntılı bilgilerin yer aldığı Şok 16 Şubat 2022 katalogları paylaşıldı. Şok’ta bu hafta Çarşamba günü satışa sunulacak olan aktüel ürünlerin özellikleri ve satış fiyatları hakkındaki bilgileri makalemizdeki güncel bilgilerden öğrenebilirsiniz. Aktüel ürünlerin özellikleri ve satış fiyatları hakkındaki ayrıntılı bilgileri Şok kataloglarından da ulaşabilirsiniz. Kataloglarda yer alan aktüel ürünleri tüm Şok şubelerinden uygun fiyatlı şekilde temin edebilirsiniz. Fakat aktüel ürünler sınırlı miktarlarda olduğunu ve kısa süre içerisinde tükenebileceklerini unutmayınız.

Şok 16 Şubat 2022 Aktüel Ürünlerinde Neler Var?

Şok 16 Şubat 2022 tarihinde satışa sunulacak olan aktüel ürünler arasında elektronik cihazlar, dolap, masa, mutfak araç gereçleri, hırdavat malzemeleri, yumak çeşitleri, nevresim setleri yer almaktadır.

Şok 16 Şubat 2022 Aktüel Ürünleri

Yukarıdaki katalogda yer alan Sunny markasına ait olan iki farklı televizyon, kaynak makinesi, dolap, buzdolabı, 4 kişilik masa takımı, mutfak masasını Şok alışveriş mağazalarından satın alabilirsiniz.

Şok 16 Şubat 2022

Şok alışveriş mağazalarından satın alabileceğiniz sebzelik çeşitleri, matara, el rondosu, yuvarlak tepsi, çerezlik, limonluk, hırdavat malzemeleri hakkındaki bilgilerin yer aldığı katalog yukarıdadır.

Yukarıdaki Şok kataloğu içerisinde yer alan yumak çeşitlerini, nevresim takımını, yastık ve yorganı aktüel ürünleri uygun fiyatlarıyla satın alabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

Bügün: 15 June 2024