Şok 2 Ekim 2019 Kataloğu

Şok 2 Ekim 2019 Kataloğu

Ekim ayının ilk kataloğu fırsatlarla geliyor, Eylül aynın bitimi ile gözler yeni ayın yeni ürünlerine çevrildi. Şok 2 Ekim 2019 indirim ürünleri Çarşamba günü tüm şubelerde satışa sunulacak. 2 Ekim kataloğunda hangi ürünler olduğunu biliyor musunuz? Fırsatlarla dolu bu kataloğu kaçırmayın!.

Şok 25 Eylül 2019 Kataloğu

Şok 2 Ekim 2019 Kataloğunda Neler var?

Yeni fırsatlar ile müşterilerini her zaman düşünen ve özellikle ev hanımlarının vazgeçilmezi haline gelen şok ürünlerinde Ekim ayının ilk kataloğu bekleniyor. Katalogda yer alacak ürünler henüz kesin olarak belli olmasada tahminlerimiz var. Ev hanımları için yaklaşık 2 haftadır Fırın ve Tencere ürünleri şok aktüel ürünlerinde gelmiyor, bu hafta bu durumun değişeceğini düşünüyoruz ve 2 Ekim Şok kataloğunda bu ürünlerin gelmesini bekiyoruz. Şok market diğer aynı sektörde hizmet veren marketler kadar geniş kapsamlı ürünler sunmuyor bunun nedeni genellikle şube sayısının az olması olabilir. A101 marketlerde her hafta katalog yaklaşık 7 8 sayfa olarak gelirken Şok markette bulabileceğimiz katalog sayfa sayısı dördü geçmemektedir bunun için gelecek ürünler arasında çok fazla sayacak birşey yok yine daha önceki kataloglarda olduğu gibi terliktir plastik saklama kabı falan filan gelebilir. Birde nevresim falan geliyor genellikle Bu Şok 2 Ekim 2019 kataloğunda onunda gelme ihtimali var.

Şok 25 Eylül 2019 Yatak Nevresim

ŞOK AKTÜEL BU HAFTA HANGİ ÜRÜNLER GELİYOR? ŞOK 2 EKİM 2019‘DA HANGİ ÜRÜNLER GELECEK?

Gelecek ürünler arasında tahmin ettiğiniz ve gelmesini beklediğiniz ürünler varsa yorumlar kısmından yazabilirsiniz ve Şok 2 Ekim 2019 kataloğu hakkında diğer kullanıcılar ile gelen ürünler hakkında fikir alışverişi yapabilirsiniz!.

Bir yanıt yazın

Bügün: 20 July 2024