Şok 20 Aralık 2023 Kataloğu Aktüel Ürünler

Fırstlarla dolu yeni bir Şok kataloğu karşımızda, bomba gibi yep yeni bir katalog olan Şok 20 Aralık 2023 kataloğu satışa başlayacak ve müşteriler ile buluşacak.

Şok 20 Aralık 2023 Kataloğu Aktüel Ürünler

20 Aralık Şok kataloğunun birinci sayfası elektronik ürünler ve televizyonlar ile dolu diyebiliriz. Farklı fiyat ve özelliklerde 4 adet televizyonun bulunduğu Şok 20 Aralık kataloğu içinde yer alan indirimlere aşağıdan ulaşabilirsiniz. Katalog hakkındaki düşüncelerinizi aşağıdan yorum yaparak diğer okurlarında daha fazla bilgi almasını sağlayabilirsiniz.

20 Aralık 2023 Şok Aktüel Kataloğu, birbirinden cazip fırsatlar ve indirimlerle dolu. Haftanın başında müşterilerini karşılayan katalog, geniş ürün yelpazesiyle dikkat çekiyor. Çarşamba Fırsatlarını “Şok Seviyoruz” ve “Haftanın İndirimleri” etiketleriyle süslenmiş, özenle hazırlanan Şok Aktüel Ürünler Kataloğu, Tekstil Ürünleri, Züccaciye Ürünleri, Dekoratif Ürünler, Yılbaşı Özel Ürünleri ve temel ihtiyaç gruplarında birbirinden avantajlı ürünleri müşterilerle buluşturuyor.

İlk sayfada karşımıza çıkan dekoratif ürünler, evlerimizi renklendirecek ve atmosferimize şıklık katacak seçenekler sunuyor. Petrix 50’li 3M Dekoratif Parlak Aydınlatma, Renkli 100 Led Dekoratif Aydınlatma, Dekoratif 10’lu Çok Renkli Rattan Dekoratif Top gibi ürünler, uygun fiyatlarıyla dikkat çekiyor. Büyük Boy Çizgili Gaz Lambası ise özel bir hava katıyor.

Katalogun diğer sayfalarında ise Züccaciye grubu öne çıkıyor. Zarif tasarımlı Dik Kenarlı Tabaklar, şık Su Bardakları, Parıltı 3 Bölmeli Çerezlik ve Bambum Amor Çerezlik gibi ürünler, sofralarınıza estetik bir dokunuş katmaya aday.

Ayrıca, tekstil ürünleri arasında yer alan Çift Kişilik Flanel Nevresim Takımı, Desenli Fitilli Tv Battaniyesi ve Dekoratif Nar 3 Boy gibi ürünler, evinizin konforunu artırmanın keyfini sunuyor.

Şok Market’in avantajlı kampanyalarıyla bu hafta müşterilere sunulan ürünler arasında Bardak Mum, Kapsül 4’lü Mum, Metalik 2’li Şamdan Mum gibi dekoratif mumlar da bulunuyor. Ayrıca, alışverişlerde kredi kartına peşin fiyatına 6 taksit avantajı da cabası.

Şok 20 Aralık 2023 tarihine kadar geçerli olacak fırsatlarla dolu. Hem Şok’ta Hem de Cepte Şok’ta geçerli olan bu kampanya, müşterilere cazip fiyatlarla alışveriş yapma şansı sunuyor. Üstelik, 25 TL ve üzeri alışverişlerde seçili ürünlerde ekstra indirimler de sizi bekliyor. Ülker, Godiva, Çamlıca, Yemenli, Pınar gibi markaların ürünleri, normal fiyatlarının çok altında avantajlı fiyatlarla müşterilere sunuluyor. Bu fırsatları kaçırmamak adına 20 Aralık Şok Aktüel Kataloğu’nu kaçırmamanızı öneririz.

Bir yanıt yazın