Güncelleme Tarihi: 23 Ocak 2024 23:54 Kategori: Şok Aktüel

Şok 24 Ocak 2024 Kataloğu Aktüel Ürünler

Şok 24 Ocak 2024 tarihinde başlayacak olan Çarşamba Fırsatları kapsamında muhteşem kampanyalar sunmaya hazırlanıyor. Bu haftanın Şok Aktüel Kataloğu, birbirinden avantajlı Araç Bakım ve Aksesuarlar, Motosiklet Aksesuarları, Çok Amaçlı Ev Eşyaları, Züccaciye ve Mutfak, Tekstil ve Giyim ile Temel İhtiyaç ürünlerini içeriyor. Yeni Şok kataloğunda %30’a varan indirimlerle karşılaşabilirsiniz.

Şok 24 Ocak 2024 Kataloğu Aktüel Ürünler

İlk sayfada karşımıza çıkan Araç Bakım ve Aksesuarları kategorisi, özellikle araç sahiplerini ilgilendirecek fırsatlar sunuyor. Hugel 12V 60A Akü, 2 yıl garantisiyle birlikte sadece 1499 TL. Araç İçi Ambiyans Led Aydınlatma ise sadece 169 TL. Bu kategoride dikkat çeken diğer ürünler arasında Direksiyon Kılıfı, Kompresör, Akü Takviye Kablosu gibi birçok kullanışlı ürün bulunuyor.

Her şeyden ilk sen haberdar ol!

Mail listesine kayıt ol, yeni içeriklerden hemen haberdar ol!.

Araç ve Motosiklet grubunda yer alan indirimli ürünler arasında ise Oto 5 litre Cam Suyu, Radyatör 3 litre Antifirizi, Cırcırlı Akordiyon Kriko gibi önemli bakım ürünleri yer alıyor. Ayrıca, Bluetooth Aux Araç Kiti, Vantuzlu Telefon Tutucu gibi modern teknoloji ürünleri de cazip fiyatlarla müşterilere sunulacak.

Motosiklet tutkunlarını da unutmayan Şok, Motosiklet Çantası, Bandana, Mafsallı 2’li Motorcu Dizliği gibi ürünlerle bu hafta da dikkat çekiyor. Bu ürünler, Şok 24 Ocak 2024 Çarşamba gününden itibaren Şok Marketlerinde bulunabilir. Hem araç sahiplerine hem de motosiklet tutkunlarına yönelik geniş ürün yelpazesiyle Şok, müşterilerine avantajlı alışverişin kapılarını aralıyor.

Etiket yok!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir