Şok 26 Mayıs 2021 Aktüel Ürünleri

Şok 26 Mayıs 2021 Aktüel Ürünleri

Şok 26 Mayıs 2021 Çarşamba günü satışa sunulacak olan aktüel ürünler belirlendi. Hem Şok marketlerinde hem de Cepte Şok üzerinden satışa sunulacak olan bu aktüel ürünlerin özelikleri ve satış fiyatları hakkındaki bilgilere yazımızdan ulaşabilirsiniz.

Şok 26 Mayıs 2021 tarihinde satışa sunulacak olan aktüel ürünlerin yer aldığı katalog kitapçıkları yayınlandı. Şok marketlerinden ve online olarak satın alabileceğiniz bu aktüel ürünler arasında spor malzemeleri, kıyafetleri, ayakkabıları, çorap çeşitleri ve kulaklık çeşitleri yer almaktadır.

Şok 26 Mayıs 2021 Aktüel Ürünlerinde Neler Var?

Şok marketlerden satın alabileceğiniz Fox Fitness markasına ait olan spor malzemeleri şunlardır.

  • Target 90S Masajlı Koşu bandı çeşitli özellikleriyle 3.299 TL’den satışa sunulacaktır.
  • Orbitrack, zaman, hız, kalori ve mesafe durumlarını göstermesi, çeşitli seviyelerde ayarlanabilmesi gibi özellikleriyle 1.299 TL’den satışa sunulacaktır.
  • R50 Küreği Şok marketlerinden 1.299 TL’den satın alabilirsiniz.
  • Manyetik Bisiklet 1.499 TL’den satışa sunulacaktır.

Bu aktüel ürünlerin ayrıntılı özelliklerine yukarıda yer alan katalogdan ulaşabilirsiniz. Ayrıca bu katalogda kulaklık çeşitleri, dijital baskül, kadın/erkek spor tişörtleri, Spor ayakkabıları, çorap çeşitleri, kadın performans spor taytı yer almaktadır.

Spor Malzemeleri

Şok marketlerinden Krone markasına ait olan pilates topu, çelik atlama ipi, ayarlanabilir el yayını aktüel ürün olarak satın alabilirsiniz. Cosfer markasına ait olan boks torbası, pvc dumbell seti, atlama ipi gibi aktüel ürünleri de Şok marketlerinden alabilirsiniz. Bu ürünlerin özellikleri yukarıdaki katalogda yer almaktadır.

 

Bir yanıt yazın

Bügün: 13 July 2024