Güncelleme Tarihi: 24 Ocak 2022 14:41 Kategori: Güncel, Katalog

Şok 26 Ocak 2022 Aktüel Ürünleri

Şok alışveriş mağazalarında satışa sunulacak olan aktüel ürünler hakkında bilgiler veren Şok 26 Ocak 2022 katalogları paylaşıldı.

Şok 26 Ocak 2022 Aktüel Ürünleri

Şok alışveriş mağazalarından satın alabileceğiniz aktüel ürünlerin özellikleri, satış fiyatları, taksit seçenekleri ve görsellerinin yer aldığı Şok 26 Ocak 2022 katalogları yayınlandı. Bu katalogları inceleyerek Şok mağazalarından Çarşamba gününden itibaren satın alabileceğiniz çeşitli aktüel ürünlerin özellikleri ve satış fiyatları hakkındaki bilgileri öğrenebilmek için makalemizi ya da makalemizde yer alan katalogları inceleyerek ulaşabilirsiniz. Aktüel ürünleri 1 Şubat 2022 tarihine kadar uygun fiyatlarıyla satın alabileceğinizi unutmayınız. Ancak bu aktüel ürünlerin sınırlı sayılarda olduğunu ve kısa süre içerisinde tükenebileceğini sizlere hatırlatmak isteriz.

Her şeyden ilk sen haberdar ol!

Mail listesine kayıt ol, yeni içeriklerden hemen haberdar ol!.

Şok 26 Ocak 2022 Aktüel Ürünlerinde Neler Var?

Şok 26 Ocak 2022 tarihinde satışa sunulacak olan aktüel ürünler arasında televizyon, ütü, şarjlı dik süpürge, laptop çeşitleri, modem, kulaklık, telefon çeşitleri, beyaz eşyalar, masa, kanepe ve birçok farklı aktüel ürün yer almaktadır.

Şok 26 Ocak 2022 Aktüel Ürünleri

Yukarıdaki katalogda yer alan televizyonu, dik süpürgeyi, 2 adet notebook, 1 adet tablet, kulaklık, modem ve 3 farklı markaya ait olan akıllı cep telefonunu aktüel ürün olarak Şok mağazalarından satın alabilirsiniz.

Şok 26 Ocak 2022

Şok alışveriş mağazalarından satın alabileceğiniz kitaplık, sehpa, vestiyer, koltuk takımı, TV ünitesi, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, çamaşır kurutma makinesi gibi birçok farklı aktüel ürün hakkında bilgi veren katalog yukarıdadır.

Yukarıdaki Şok katalog kitapçığı içerisinde yer alan çeşitli gıdaları, atıştırmalıkları, oje çeşitlerini, tuvalet kâğıdı çeşitleri, sıvı sabun çeşitleri ve çeşitli temizlik ürünleri uygun fiyatlarıyla satın alabilirsiniz.

Şok alışveriş mağazalarından satın alabileceğiniz dikiş nakış ürünleri hakkında bilgiler veren Şok katalog kitapçığı yukarıdaki katalogda yer almaktadır.

Etiket yok!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir