Şok 29 Eylül 2021 Aktüel Ürünleri

Şok 29 Eylül 2021 tarihinde satışa sunulacak olan aktüel ürünler hakkında bilgi veren kataloglara makalemizden ulaşabilirsiniz.

Şok 29 Eylül 2021 Aktüel Ürünleri

Şok 29 Eylül 2021 Çarşamba günü tüm Şok marketlerinde satışa sunulacak olan aktüel ürünlerin özellikleri ve satış fiyatı hakkında bilgi veren kataloglar yayınlandı. Sınırlı sayılarda marketlere dağıtılacak olan bu aktüel ürünlerin özelliklerini ve fiyatlarını katalogları inceleyerek öğrenebilirsiniz. Kataloglarda yer alan aktüel ürünler fiyat performans ürünleridir. Bu ürünleri satın almak için Çarşamba günü Şok marketlerine gidebilirsiniz.

Şok 29 Eylül 2021 Aktüel Ürünlerinde Neler Var?

Şok 29 Eylül 2021 tarihinde satışa sunulacak olan aktüel ürünler arasında televizyon, saklama kabı, oyuncak çeşitleri, termos çeşitleri, çanta çeşitleri ve çeşitli gıdalar yer almaktadır.

Şok 29 Eylül 2021

Yukarıdaki katalogda yer alan Philips ve LG markalarına ait olan televizyonları, saklama kaplarını, dalgalı tepsileri, lüx çalışma masasını, oyuncak çeşitlerini aktüel ürünler olarak Şok marketlerinden satın alabilirsiniz.

Şok marketlerinden yukarıdaki katalogda yer alan Termal Termos, kampçı termos ve çelik termosları aktüel ürün olarak satın alabilirsiniz. Ayrıca yukarıdaki katalogda yer alan top çeşitlerini, çanta çeşitlerini ve terlik çeşitlerini de aktüel ürün olarak satın alabilirsiniz.

Şok marketlerinden aktüel ürün olarak satın alabileceğiniz gıda çeşitlerinin yer aldığı katalog yukarıdadır.

Bir yanıt yazın

Bügün: 15 June 2024