Güncelleme Tarihi: 28 Ekim 2021 14:02 Kategori: Güncel, Katalog

Şok 30 Ekim 2021 Aktüel Ürünleri

Şok marketlerinde satışa sunulacak olan aktüel ürünler hakkında bilgi veren Şok 30 Ekim 2021 katalogları yayınlandı. İşte Cumartesi günü Şok marketlerinde satışa sunulacak olan aktüel ürünler!

Şok 30 Ekim 2021 Aktüel Ürünleri

Şok 30 Ekim 2021 tarihinde satışa sunulacak olan aktüel ürünlerin özellikleri ve satış fiyatları hakkında bilgi veren katalog kitapçıkları paylaşıldı. Şok marketlerinden Cumartesi günü satın alabileceğiniz aktüel ürünlerin özellikleri ve satış fiyatları hakkındaki bilgileri öğrenebilmek için aşağıda sıralanmakta olan katalogları inceleyebilirsiniz. Şok marketlerde satışa sunulacak olan aktüel ürünler sınırlı sayıda Şok marketlere dağıtılacağından tükenme olasılıkları oldukça yüksektir. Bu nedenle satın almak istediğiniz aktüel ürünler varsa Cumartesi günü Şok marketlerine erkenden giderek satın alabilirsiniz.

Her şeyden ilk sen haberdar ol!

Mail listesine kayıt ol, yeni içeriklerden hemen haberdar ol!.

Şok 30 Ekim 2021 Aktüel Ürünlerinde Neler Var?

Şok 30 Ekim 2021 tarihinde satışa sunulacak olan aktüel ürünler arasında oto bakım ürünleri ve çeşitli oto araç gereçleri, çeşitli ev araç gereçleri yer almaktadır.

Şok 30 Ekim 2021

Şok marketlerinden yukarıdaki katalogda yer alan Akü, trafik seti, akü takviye kablosu, koltuk arkası organizer, oto paspas, kokusuz küllük, oto boyun yastığı ve araç içi süpürge gibi birçok farklı ürünü aktüel ürün olarak uygun fiyatlarıyla satın alabilirsiniz.

Yukarıdaki katalogda yer alan su arıtma cihazı, erkek bakım seti, kulaklık çeşitleri, transmitter, bagaj altı kayar led, led aydınlatma, sibop kapağı gibi birçok farklı aktüel ürünü Şok marketlerinden satın alabilirsiniz.

Etiket yok!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir