Şok 6 Mayıs 2020 Kataloğu

Şok 6 Mayıs 2020 Kataloğu

Şok 6 Mayıs 2020 tarihinde satışa sunulacak Şok aktüel ürünleri belirlendi. Şok alışveriş mağazalarının sloganı olan Şok Ucuz! Etiketi ile aktüel ürünlerinde uygun fiyatlı ürünler satmayı hedeflemektedir. Bu haftada bu hedefinden vazgeçmediği belli oluyor. Bu haftada da özellik olarak iyi olan ve uygun fiyatlı aktüel ürünler satmasıyla belli oluyor. Bu aktüel ürünleri Şok 6 Mayıs 2020 tarihinde satın alabilirsiniz.

Şok 6 Mayıs 2020 Kataloğu

Keysmart Key 3003 Bulaşık Makinesi, Paslanmaz Çelik Gövdesi ve Ayarlanabilir Fincan Rafları özelliği ile bu aktüel ürünü Şok alışveriş mağazalarından satın alabilirsiniz. Su Taşma Emniyet Sistemi olan bu bulaşık makinesinde Tuz Uyarı Işığı özelliği vardır. A Kurutma Performansı özelliği sahip olan bu makinenin ölçütleri Y*G*D: 85*59,8*60 cm şeklindedir. Bu makine beyaz renktedir. Bu aktüel ürünü Şok alışveriş mağazalarında 999 TL’den satın alabilirsiniz.

Fakir Dik Durabilen Süpürge, 1 Litre Toz Haznesine sahip olan ve Boomerang Yer Aparatı olan bu aktüel ürünü Şok alışveriş mağazalarından satın alabilirsiniz. Ayrıca bu aktüel üründe Sert Zemin Aparatı vardır. İyileştirilmiş Ses Seviyesi 79 DB olan bu dik süpürge 2 Yıl Garantili olarak 149 TL’den satışa sunulmuştur. Bu aktüel ürünü belirli kredi kartları ile taksitli olarak satın alabilirsiniz. Dik durabilen bu süpürgeyi Şok 6 Mayıs 2020 tarihinde tüm Şok mağazalar zincirinden satın alabilirsiniz.

Şok 6 Mayıs indirim

Şok 6 Mayıs 2020 Kataloğu Büyük Fırsatları!.

Fakir Frida Saç Kurutma Makinesi, 2 Farklı Hız Ayarı olan bu aktüel üründe 3 Farklı Sıcaklık ayarı vardır. Soğuk Fön Düğmesi ve Hava Yönlendirici Başlığı olan bu saç kurutma makinesinin kablo uzunluğu 1,8 metredir. Bu aktüel ürünü tüm Şok alışveriş mağazalarından satın alabilirsiniz.

Fakir El Mikseri, Çırpma ve Yoğurma Aparatı ve 300 W gücüyle bu aktüel ürün 2 Yıl Garantili olarak 75 TL’den satışa sunulacaktır. Bu aktüel ürünler, tüm Şok alışveriş mağazalarından satın alabilirsiniz.

Sinbo Saç Maşasını 2 yıl garantili olarak Şok alışveriş mağazalarından 29,90 TL’den satın alabilirsiniz. Saç maşası sayesinde saçlarınızı düzleştirebilirsiniz. Ayrıca saçlarınıza dalgalar verebilirsiniz. Saçlarınızı şekillendirmeye yardımcı olabilir.

 

Bir yanıt yazın

Bügün: 17 June 2024