Şok 9 Nisan 2021 Aktüel Ürünler Kataloğu

Şok 9 Nisan 2021 Cuma günü satışa sunulacak olan aktüel ürünlerin yer aldığı katalog kitapçıklarını makalemizde inceleyebilirsiniz. İşte aktüel ürünlerin özellikleri ve satış fiyatları!!!

Şok 9 Nisan 2021 tarihinde satışa sunulacak olan aktüel ürünlerin yer aldığı kataloglar yayınlandı. Şok marketlerinin tamamında satışa sunulacak olan bu aktüel ürünleri Cuma günü mağazaların açılmasıyla birlikte satın alabilirsiniz. Sınırlı sayıda mağazalara dağıtılacak olan bu ürünleri kaçırmamak için katalogları inceleyerek mağazalardan satın alabilirsiniz.

Şok 9 Nisan 2021 Cuma Aktüel Ürünlerinde Neler Var?

Şok mağazalarında Şok 9 Nisan 2021 aktüel ürünleri “Aman Kaçırma” kampanyasıyla satışa sunulacaktır. Şok bu hafta aktüel ürünleri arasına davul fırın, seramik tabanlı ütü, kek kalıbı çeşitleri, bluetooth kulaklık, epilasyon cihazı gibi birçok ürünü almıştır.

Şok mağazalarında satışa sunulacak olan yatarlı salıncak, askılı bahçe salıncak ve metal oturma grubunun yer aldığı katalog yukarıdadır. Bu ürünlerin özellikleri ve satış fiyatı hakkındaki bilgileri bu katalogdan öğrenebilirsiniz.

Yukarıdaki katalogda termos, termal mug, lüks mangal, 3 kişilik salıncak ve sandalye çeşitleri yer almaktadır.

Cevap yaz.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Site haritası ve Haber haritası yolu gösterir. | Diş Teli | Wifi Şifre Kırma
| Wordpress Hosting | Urfa Haber |