Şok Aktüel 1 – 4 Haziran 2019 İndirim Kampanyası Bugün Başladı! ŞOK Aktüel Ürünleri Kaçırmayın!

Şok aktüel hafta sonu indirim kampanyası bugün başladı. Şok 1 Haziran 2019 kataloğu ile müthiş kampanyalarını sizlere ulaştırıyor. Kampanyanın her zaman bir numaralı adresi olan Şok aktüel 1 Haziran kataloğu ile gelen ürünleri kaçırmayın. Hesaplı ve karlı alışveriş fırsatlarının bulunduğu 1 Haziran Şok İndirim kampanyasının detayları haberimizde...

Şok Aktüel 1 – 4 Haziran 2019 İndirim Kampanyası Bugün Başladı! ŞOK Aktüel Ürünleri Kaçırmayın!

Şok Market aktüel ürünler kampanyalarına ara vermeden devam ediyor. Haziran ayının ilk Şok aktüel kataloğu hafta sonu kampanyası olarak yayınlandı. 1-4 Haziran 2019 tarihleri arasında geçerli olacak kampanyalı ürünler yine dönemsel fırsatlardan oluşuyor. Gezer, markasının deniz terliği ve ayakkabılarında indirim yapan Şok Market aynı zamanda 25 TL ve üzeri alışverişlerinizde için birçok fırsat ürününü de sizlere sunuyor. Hafta sonu Şok aktüel kataloğu ile gelen indirimli ürünleri kaçırmak istemiyorsanız, Cumartesi gününden itibaren ürünleri raflarda bulabilirsiniz. Hem hesaplı fiyatları hem de kaliteli ürünleri ile dikkat çeken ŞOK’ta bu hafta neler var isterseniz gelin daha yakından bakalım…

ŞOK AKTÜEL CUMARTESİ KATALOĞU

Şok Aktüel 1 Haziran 2019 kataloğu ile birçok üründe hafta sonu için indirim fırsatı sizleri bekliyor. Yaz aylarında bahçe masalarında kullanabileceğiniz, mutfağınızda ya da yemek masanızda da çok işinize yarayacak dertsiz masa örtüsü bu hafta Şok Markette sadece 14,95 TL fiyatı ile sizlerle buluşuyor. Genellikle hafta sonunda ev tekstil ürünleri konusunda da uygun fiyatlı ürünler sunan Şok Markette Tek kişilik pike 24,90 TL fiyatı ile satılırken çift kişilik pike ise 29,90 TL olarak satışta olacak. Bu hafta Şok aktüel kataloğu ile satışa çıkan ürünlerin farklı renk ve desen seçenekleri de bulunuyor.

HAFTA SONU ŞOK AKTÜEL KAMPANYASI

1 Haziran Şok aktüel ürünler kataloğu ile gelen indirimli ürünler de özellikle Gezer markası çok dikkat çekiyor. ŞOK indirim kataloğu içerisinde bu markanın Deniz terliği ve deniz ayakkabısı gibi ürünlerini indirimli olarak bulacaksınız. ŞOK kataloğu ile Gezer erkek file deniz ayakkabısı 14,95 TL fiyat etiketi satışa sunulurken, Gezer kadın file deniz ayakkabısı 13,95 TL ve Gezer çocuk file deniz ayakkabısı 12,95 TL fiyatı ile sizleri bekliyor olacak. Yine plajda kullanabileceğiniz terlik ve ayakkabı modellerinde de bu hafta ŞOK indirim kataloğu ile fırsatı sizleri bekliyor. Eva plaj terliği 14,95 TL, Çocuk deniz terliği 12,95 TL Fiyat etiketleri ile sizleri bekleyen ürünler oluyor.

Şok 1 Haziran 2019 aktüel ürünler kataloğu ile her zaman olduğu gibi 25 TL ve üzeri alışverişlerde de kampanya ile buluşacaksınız. Bu hafta Şok markette 25 TL köşesinde 3 farklı ürün bulunuyor. Hafta sonu Şok aktüel kataloğu ile yapacağınız 25 TL ve üzeri alışverişlerde Colgate diş fırçası 12,95 TL yerine 5 TL, Signal White Now diş macunu 14,90 TL yerine 8 lira ve Vanish Gold leke çıkarıcı 28,95 TL yerine 15,00 TL olarak sizlerle buluşacak.

Bir yanıt yazın

Bügün: 19 June 2024