ŞOK Aktüel Ürünler (8 – 11) Haziran 2019 Kataloğu! ŞOK’ta Hafta Sonu Aktüel Fırsatları

Şok aktüel ürünler kataloğu 8 - 11 Haziran 2019 haftası için yayınlandı. Şok'ta hafta sonu aktüel fırsatları herkes tarafından araştırıyordu. 8 Haziran Şok aktüel ürünler kataloğu ile gelen indirim fırsatlarını biz de inceledik. Şok Market'in bu haftaki fırsat ürünlerinin tam listesi haberimizin devamında sizleri bekliyor.

ŞOK Aktüel Ürünler (8 – 11) Haziran 2019 Kataloğu! ŞOK’ta Hafta Sonu Aktüel Fırsatları

Şok Market’in yoğun ilgi gören kampanyalarına bir yenisi daha eklendi. Bu hafta yine hafta sonu aktüel ürünler kataloğu ile tüketicilerin karşısına çıkan Şok Market birbirinden özel indirim fırsatlarını tek sayfa üzerinden sizlerle buluşturmaya hazırlanıyor. Şok aktüel kataloğu ile cumartesi günü başlayacak indirim fırsatları her zaman olduğu gibi uygun fiyatlı. Fiyatlarıyla şaşırtan kalitesi ile çok etkileyen Şok Market, Haziran ayının 2. hafta sonu kampanyasını yarın başlatıyor. Şok Aktüel hafta sonu kataloğu ile gelecek indirim fırsatları 11 Haziran 2019 tarihine kadar geçerli olacak. 12 Haziran tarihinde Şok Market yeni indirim broşürü yayınlanacak ve Bu kampanyada sona erecek. Tüketiciler ŞOK indirim kampanyasına oldukça yakından takip ediyor. Bu haftanın aktüel ürünler fırsatlarını biz de sizin için detaylı şekilde inceledik. İsterseniz sözü uzatmadan hemen bu hafta indirime girecek olan ürünleri listelemeye başlayalım…

ŞOK AKTÜEL İLE BU HAFTA SONU GELEN ÜRÜNLER

8 Haziran Şok aktüel ürünler kataloğu ile beklenen kampanyalı ürünler bu hafta indirime giriyor. Yaz aylarına uygun renklerle seçilen saten yatak örtüsü ve yastık seti bu hafta Şok aktüel kataloğu Sadece 129 TL fiyatı ile sizlerle buluşuyor. Ayrıca 1 adet yatak örtüsü ve 2 yastıktan oluşan bu ürünü 21,60 TL x 6 taksit imkanıyla da Şok marketlerden satın alabilirsiniz. Yaz aylarında rahatlığı yaşatan Şok Market bu hafta yaz aylarına uygun terlik ve ayakkabı çeşitleri ile de sizlerle buluşuyor. Gezer marka 36-40 numara arasında kadın tokalı terlik 12,95 TL fiyatı ile Şok Aktüel hafta sonu kataloğu içerisinde indirme çıkıyor. Ekstra rahat kadın erkek spor ayakkabı ise bu hafta Şok Markette 39,90 TL fiyatı ile sizlerle buluşacak. Aynı zamanda spor ayakkabı ürününü kredi kartına 6,65 x 6 taksit imkanıyla satın alabilirsiniz. Şok katalog indirimleri içerisinde kadınlara başka bir sürpriz daha var. Max Flex 36 – 40 numara arası kadın spor ayakkabı 34,90 TL fiyatı ile satışa çıkarken, 5,82 x 6 taksit imkanıyla sizlerle buluşacak.

[yazi ilgili_yazi_id=”22022″]

ŞOK MARKET HAFTA SONU İNDİRİM KAMPANYASI

Şok Aktüel 8 Haziran 2019 kataloğu ile gelen indirim fırsatları tek sayfadan oluşuyor. Ama tek sayfalık bir indirim broşürü hazırlamasına rağmen Şok Market dolu dolu bir kampanyaya imza atıyor. Şok Aktüel katalog fırsatları içerisinde baskılı kapitoneli yatak örtüsü 49,90 TL fiyatı ile sizlere ulaşırken, Tek kişilik kapitoneli yatak alezi 22,50 TL ve Çift kişilik kapitoneli yatak alezi 32,50 TL fiyatı ile sizlerle buluşacak. Bu hafta Şok aktüel kataloğu içerisinde genellikle ev tekstili ürünlerinde ağırlık görüyoruz. Soley çift kişilik nevresim takımı 79,90 TL, Banyo paspas takımı ikili 39,90 TL, Kanaviçe kurulama bezi 4,99 TL fiyatı ile bu hafta indirime girecek olan diğer ürünler oluyor.

ŞOK 8 HAZİRAN 2019 AKTÜEL ÜRÜNLERİ

Şok 8 Haziran 2019 aktüel ürünler kataloğu ile son bölümü baktığımızda yine özenle seçilmiş ürünler görmeye devam ediyoruz. Bu bölümde 25 TL ve üzeri alışverişlerde elde edeceğiniz avantajları sizlere sunan Şok Market, hesaplı alışverişi bir kez daha sizlere ulaştırıyor. Yapacağınız 25 TL’lik alışverişlerinizde, Çokokrem 650 gram cam kavanoz 15,95 TL yerine 11 TL fiyatı ile hafta boyunca sizlerle buluşacak. 10 – 11 Haziran 2019 tarihlerinde yapacağınız 25 TL ve üzeri alışverişlerde ise, Golf Maraşım dondurma çeşitleri 14,95 TL yerine 9 TL, Tursil jel deterjan 24,25 TL yerine 17 TL fiyatı ile sizlerle buluşacak.

Güncel Şok Aktüel indirimleri yayınlanmaya devam ediyor. Şok 12 Haziran 2019 aktüel ürünler kataloğu ile gelen fırsat ürünlerini de en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

Bir yanıt yazın

Bügün: 25 June 2024