Sosyal Medya Danışmanlığı

Sosyal Medya Danışmanlığı

E-ticaret, dijital pazarlama ve sosyal medya yönetimi web sitelerinden olan Ferhat Burak Maden sitesi insanlara bu alanlarda teknoloji destekli hizmetler veriyor. Web sitesi üzerinde verilen hizmetler ve detaylarına kolayca ulaşılıyor.

Ayrıca hizmet talepleri için kullanılabilecek iletişim bilgileri de yayınlanıyor. Böylelikle dijital pazarlama ve e-ticaret alanlarında profesyonel desteğe ihtiyaç duyanlar yardım alarak başarıya ulaşma imkanı buluyorlar.

Hizmetler

2012 yılından beri dijital dünyada çalışmalar yapan Ferhat Burak Maden tarafından kurulan dijital pazarlama şirketi adına yönetilen web sitesinde çok sayıda hizmet içerikleri yayınlanıyor. Bu içerikler sayesinde kişiler ilgili konular hakkında bilgi edinirken son gelişmeleri de takip etme imkanı buluyorlar. Ayrıca uzman tarafından verilen hizmetlerin neler olduğunu öğrenme imkanı da buluyorlar.

Şirket tarafından sunulan hizmetlerin isimleri şunlar oluyor;

Bu hizmetler işletme sahipleri tarafından tercih edilerek işletmelerin gelişimine ve kullanıcı taleplerine uygun hale gelmesine yardımcı oluyor. Böylelikle işletmelerin daha çok kişiye ulaşması da garantilenmiş oluyor.

Sosyal Medya Danışmanlığı

Sosyal Medya Danışmanlık Hizmetleri

Sosyal medya günümüzde insanların sıklıkla tercih ettiği ortamlar arasında bulunuyor. Bu nedenle daha çok kişiye ulaşmak isteyen marka ve işletmelerin sosyal medyaya da hakim olmaları gerekiyor.

Sosyal medya danışmanı sayesinde markanın bilinir hale gelmesi mümkün oluyor. Ferhat Burak Maden şirketi sitesi sayesinde insanların nasıl sosyal medya danışmanına sahip olmaları gerektiği bilgisi edinilebiliyor. Bunun dışında ihtiyaç duyulan danışmanlık hizmeti de alınabiliyor.

Ferhat Burak Maden instagram danışmanlığı başta olmak üzere sosyal medya platformları için işletme ve markalara destek veriyor. Danışmanla çalışmak isteyenler için uygun paketler sunuyor. Bu paketler bronz, gümüş ve altın paketler olarak isimlendiriliyor. Bu paketleri tercih eden kişiler reklamlarını yönetme, haftalık paylaşım, rekabet analizi, özel gün paylaşımı, ağ kurulumu, tasarım ve sosyal medya pazarlama imkanlarına sahip oluyorlar. Böylelikle isimlerinin sosyal alanlarda daha çok duyularak tercih edilirliklerini artırıyorlar.

Seo Hizmetleri

Sosyal medya danışmanlığının dışında seo hizmetleri de şirket tarafından profesyonel şekilde veriliyor. Kişisel veya işletme web sitelerinin ihtiyacı olan arama motoru optimizasyonu (Seo) başarılı şekilde yapılıyor.

Bunun için markanın hitap edeceği kitle belirlenerek çalışmalar yapılıyor. Böylelikle yapılan aramalarda hazırlanan web sitesinin ilk sayfada yer alarak trafik çekmesi mümkün oluyor. Bu da kişilerin o site ve işletmeyle çalışmasını kolaylaştırıyor.

Sosyal Medya Danışmanlığı

Seo danışmanlığı üzerine çalışan sitede Seo alanında hangi hizmetlerin verildiği, sunulan paketler ve paket içeriklerine dair detaylara ulaşmak mümkün oluyor. Böylelikle Seo’ya ihtiyaç duyanların doğru danışmanı ya da hizmeti tercih etmeleri kolaylaşıyor.

Google Reklam Hizmetleri

Sosyal medya ve Seo hizmetlerinin dışında firmadan Google reklam hizmetleri de alınıyor. Reklam satışların ve tanınırlığın artırılmasını sağladığı için ürün veya hizmete uygun reklamların yapılması gerekiyor.

Bu aşamada doğru destek verilerek reklam gelirleri ve insanlara kolay ulaşım sağlanıyor. Google reklamlarının nasıl hazırlandığı, ne işe yaradığı, kampanyalar ve tüm detaylar web sitesinde bulunan Google Adds başlığı üzerinden yayınlanıyor. Böylelikle kişilerin hizmet almasalar da bilgilerini artırmaları mümkün oluyor.

E-Ticaret Hizmetleri

E-ticaret yönetimi firmanın hizmetleri içinde bulunuyor. E-ticaret sektöründe yer almayı düşünen kişiler gerekli danışmanlık hizmetini alabiliyorlar. Ayrıca sitede yayınlanan bilgilendirici içerikleri okuyarak e-ticaret hakkında bilmediklerini öğrenme imkanı buluyorlar. E-ticaret trendleri, pazarlama becerisi, site aramaları, web metrikleri ve e-ticaret uygulamaları alınabilecek bilgi içeriklerini oluşturuyor.

Sosyal Medya Danışmanlığı

E-ticaret hizmetleri kapsamında dijital pazarlama, e-ticaret yönetimi, pazaryeri yönetimi, grafik tasarımı ve seo gibi alt hizmetler veriliyor. Böylelikle kişilerin e-ticaret alanındaki yükü azaltılarak doğru çalışmaların yapılması sağlanıyor.

Dijital Pazarlama Hizmetleri

Dijital pazarlama alanında çalışmayı düşünen kişiler dijital pazarlama desteğini Ferhat Burak Maden’den alabiliyorlar. Gerekli olan pazarlama adımları, pazarlama şekilleri, reklam yönetimi ve çalışmaları dijital pazarlama hizmetlerini içeriyor. İnstagram, facebook, google, tiktok ve youtube reklamları üzerine çalışılarak en iyi ve müşteri çeken reklamların yapılması sağlanıyor.

Bir yanıt yazın

Bügün: 24 June 2024