Tekzen Katalog Ekim 2021 Kitapçıkları Yayınlandı

Tekzen marketlerinde satışa sunulacak olan aktüel ürünler hakkında bilgi veren Tekzen Katalog Ekim 2021 kitapçıkları yayınlandı. İşte aktüel ürünler hakkındaki ayrıntılı bilgiler!

Tekzen Katalog Ekim 2021 Kitapçıkları Yayınlandı

Tekzen mağazalarında Ekim ayı boyunca satışa sunulacak olan aktüel ürünlerin özellikleri ve satış fiyatları hakkında bilgi veren Tekzen Katalog Ekim 2021 kitapçıkları paylaşıldı. Bu katalogları inceleyerek Ekim ayı boyunca hangi ürünleri uygun fiyatlarıyla satın alabileceğinizi öğrenebilirsiniz. Tekzen marketlerinde satışa sunulacak bu aktüel ürünler taksitli fiyatları hakkındaki bilgilere de kataloglardan ulaşabilirsiniz.

 

Tekzen Katalog Ekim 2021 Aktüel Ürünlerinde Neler Var?

Tekzen Katalog Ekim 2021

Tekzen Katalog Ekim 2021 aktüel ürünleri arasında mobilya çeşitleri, mutfak araç gereçleri ve eşyaları, banyo eşyaları, aydınlatma ürünleri, ısıtıcı çeşitleri, ev ve mutfak araç gereçleri gibi birçok farklı ürün yer almaktadır.

Tekzen marketlerinde Ekim ayı boyunca satışa sunulacak olan aktüel ürünlerle birlikte evinizin mobilyalarını dizerek evinizi güzelleştirebilirsiniz. Tezken katalog kitapçıklarındaki QR kodları okutarak bu ürünlerin nasıl kurulacağı hakkında bilgi veren videoları da izleyebilirsiniz.

Tekzen Mobilya

Tekzen marketlerinden yukarıdaki katalogda yer alan gardırop çeşitlerini, kitaplık, bez dolap, çalışma masası gibi eşyaları aktüel ürün olarak satın alabilirsiniz.

Yukarıdaki katalogda yer alan ayaklı askılık, sürgülü ayakkabılık, TV ünitesi, Standart mutfak dolabı, cam davlumbaz, aspiratör ürünlerine Tekzen marketlerinden satın alabilirsiniz.

Tekzen Banyo

Yukarıdaki katalogda yer alan banyo eşyaları, banyo araç gereçlerini aktüel ürünler olarak Tekzen’den alabilirsiniz.

Tekzen Aydınlatma

Evinizi ışıl ışıl aydınlatabileceğiniz avize, masa lambası gibi aydınlatma ürünlerini Tekzen marketlerinden temin edebilirsiniz.

Tekzen Katalog Kitapçıklarında Yer Alan Diğer Aktüel Ürünler

Aşağıda sıralanmakta olan Tekzen Katalog kitapçıklarındaki aktüel ürünleri uygun fiyatlarıyla Ekim ayı boyunca satın alabilirsiniz.

Tekzen Ev Dekorasyonu

Tekzen Hırdavat

Tekzen Bahçe

 

Bir yanıt yazın

Bügün: 15 June 2024