Tommy Icons Kapsayıcılığı ve Çeşitliliği Savunuyor

Halima Aden, Carolyn Murphy, Dilone, Michaela DePrince, Soo Joo Park, Jasmine Sanders, Precious Lee ve Audrey Hilfiger ‘Birlikte İleriye’ teması etrafında şekillenen Sonbahar 2020 TOMMY ICONS koleksiyonu için bir araya geldi.

Tommy Icons Kapsayıcılığı ve Çeşitliliği Savunuyor

Tommy Hilfiger, kapsayıcılığı ve çeşitliliği temsil ederek ‘Birlikte İleriye’ teması etrafında şekillenen Sonbahar 2020 TOMMY ICONS koleksiyonunu ve kampanyasını duyurdu. Sonbahar 2020 TOMMY ICONS kampanyasında her biri kendi benzersiz tarzıyla sektörde daha fazla kapsayıcılığı savunan ve modern Amerika’yı yansıtan bir kadro rol alıyor. Koleksiyon, dünya çapındaki TOMMY HILFIGER mağazalarındaki yerini aldı.

Moda sektöründe temsil edilmeyenlerin haklarını savunan TOMMY HILFIGER kampanyaları, modanın nasıl görünmesi gerektiğine dair cesur mesajlar vermeyi sürdürürken farklı kültürlerden, etnik kökenlerden ve yaş gruplarından değişik beden tiplerine sahip modelleri gururla sunuyor. Bu yolculukta yeni bir adım olan Sonbahar 2020 TOMMY ICONS kampanyası, markanın tarihi boyunca moda sektörünün neleri temsil ettiğine ilişkin sınırları zorlayan yaklaşımını geliştirmeye devam ediyor.

Sonbahar 2020 TOMMY ICONS kampanyasının kadrosunda rol alan global ikonlar, ödünsüz özgünlükleri ve kendileriyle barışık olmalarıyla kendi öz ifade yolculuklarına çıkan tüketicilere ilham kaynağı oluyor. Kampanyanın kadrosunda rol alan küresel ikonlar ve influencer’lar şöyle:

  • Halima Aden: Başörtüsüyle başarıya ulaşan siyah model, Vogue Arabistan’ın Serbest Çeşitlilik Editörü olarak çoğu zaman duyulmayan seslerin daha çok çıkması için çalışıyor.
  • Carolyn Murphy: Sürdürülebilirlik savunucusu süper model, sektördeki yaş önyargılarını yıkıyor.
  • Dilone: Model, oyuncu ve toplumsal savunucu Dilone, androjen görünümüyle yerleşmiş cinsiyet normlarını aşıyor.
  • Michaela DePrince: Sierra Leone asıllı Amerikalı Michaela, savaştan kurtulan bir çocuktan dünyaca ünlü bir balerine dönüştü.
  • Soo Joo Park: Kore asıllı Amerikalı top model, güzellik ve moda alanında beyaz dışındaki ten renklerine sahip insanların daha çok temsilini savunuyor.
  • Jasmine Sanders: Çok kültürlü bir aileden gelen süper model, sosyal medya platformları aracılığıyla toplumsal adaleti savunuyor.
  • Precious Lee: Büyük beden siyah bir model olarak çığır açan oyuncu, yazar ve aktivist Precious, moda, televizyon ve film dünyasında ırk ve beden çeşitliliği için savunuculuk yapıyor.
  • Audrey Hilfiger: LGBTQI+ topluluğunun haklarını savunan sanatçı, girişimci ve aktivist Audrey, Ali Forney Center’dan elde edilen karın %25’in bu bireylerin desteklenmesi, korunması ve ilerlemesi için bağışlıyor.

‘Birlikte İleriye’ temasını benimseyen Sonbahar 2020 TOMMY ICONS Sonbahar 2020 kampanyasının çekimleri Disney’in Golden Oak Ranch tesisinde, her kültürün benzersiz güzelliklerini eserlerine yansıtan fotoğrafçı Dan Martensen tarafından gerçekleştirildi. Yetenekleri bir potada buluşturan kampanya gibi çekimlerde kullanılan Sonbahar 2020 TOMMY ICONS koleksiyonu da Amerika’nın tüm renklerini kucaklayan bir yaklaşımla tasarlandı. Maceraperest stilleriyle modern bir enerji hissettiren koleksiyon bir yandan da markanın zamansız DNA’sına ve değerlerine sadık kalıyor.

Markanın dostları ve takipçileri, #TommyHilfiger etiketini ve @TommyHilfiger hesabını alıntılayarak sosyal medya paylaşımlarına katılmaya davet ediliyor.

Bir yanıt yazın

Bügün: 18 July 2024