Güncelleme Tarihi: 24 Ocak 2022 00:42 Kategori: Güncel

Ünlü Manken Alara Kaya: “Adriana Lima bana iyi bir örnek!”

Ünlü Manken Alara Kaya: “Adriana Lima bana iyi bir örnek!”

ÜNLÜ MANKEN ALARA KAYA KİMDİR?

Ünlü Manken Alara Kaya, 20 Haziran 1991 tarihinde bir yaz gününde dünyaya geldi. 1.71 cm boyunda ve 58 kg ağırlığında olan çekici model, son zamanlarda popülaritesi artan bir ünlü olmasına rağmen genç yaşından beri izleniyor ve güzelliğiyle dikkatleri üzerine çekmeyi başarıyor. Alara Kaya İkizler burcudur ve Fenerbahçe taraftarıdır. Nefes kesen güzelliğiyle göz kamaştıran bir model olan Alara Kaya, küçük yaşta modellik yapmaya başladı.

Her şeyden ilk sen haberdar ol!

Mail listesine kayıt ol, yeni içeriklerden hemen haberdar ol!.

Manken: Alara Kaya
Manken: Alara Kaya

Ünlü Manken Alara Kaya kendisi ve hayatı hakkında konuştu:

“Adriana Lima bana iyi bir örnek. Podyumdaki coşkusu ve tavrı beni etkiliyor.”

“Neredeyse her gün beni spor yaparken bulabilirsiniz. Bulduğum her fırsatta, çeşitli sporlara katılıyorum. Yüzme, pilates, kickboks veya başka bir şey yapmıyorsam sahilde yürüyüş. Bunun dışında yemek yapmaktan keyif alıyorum. Elimin nefis olduğu söylenir. Sık sık dünyanın dört bir yanından yemek tarifleri deniyorum” dedi.

“Yemek yemekten zevk alıyorum Aslında bir seyahate çıkacaksam ilk işim mutfağı ve yemek yiyeceğim restoranları araştırmak oluyor. Instagram’da beni takip edenler bunun farkındadır. Yöresel yemekler bana hitap ediyor. Benim için yemek yemek büyük bir zevk.”

Manken Alara Kaya Kimdir
Manken Alara Kaya Kimdir

Modellik hakkında da konuşan Alara Kaya:

“Modelliğe ilgi duyan herkesin önce eğitimini tamamlamasını tavsiye ederim. Sektörde kalmak gerçekten zor, bu yüzden başarılı oldukları başka bir alan yani b planları olmalı!” dedi.

“Bence yarışmalar model olmanın anahtarıdır. Kendini öne çıkarmak için harika bir fırsat.”

“Modellik daha öne çıkan bir iş olduğu için basit ve kazançlı bir iş olarak algılanıyor. Böyle bir durum mevcut değil. Çalışmadan elde edilebileceğine inananlar yeniden düşünmelidir. Önemli miktarda çaba gerektirir. Daha fazla çaba harcarsanız daha sürdürülebilir olacaktır. Hiç yatırım yapmamış biri başka bir şeye nasıl yatırım yapacağını nasıl bilebilir? Fiziki özellikler yetersiz.” diye ekledi.

Son olarak:

“Öz eleştirime bir örnek olarak, herkes tarafından hemen ikna olmadığımı, çabuk sıkıldığımı ve biraz kıskanç olduğumu söyleyebilirim. Ancak, benim hayran olduğum başka yönlerim de var. İletişim becerilerim mükemmeldir ve herkesi kolayca ikna edebilirim. Gittiğim her yerde fark yaratıyorum. Sürekli neşeliyim ve bu mutluluğu çevremdekilere de aktardığıma inanıyorum” dedi.

__

SosyoFun Sosyal Medya Ajansı Katkılarıyla..
Takipçi Satın Al

 

Etiket yok!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir