WhiteBIT Token

WhiteBIT Token

WhiteBIT, kripto alım satımı ve yatırım yapabileceğiniz genç bir borsadır. Platform Avrupa yasa standartlarına uygun bir şekilde resmi olarak faaliyet göstermektedir. 3,5 milyondan fazla kayıtlı kullanıcısı ile Avrupa’nın en büyük borsalarından biridir.

WhiteBIT’in Avantajları:

  • Düşük işlem ücretleri.
  • Smart staking.
  • Hızlı İşlemler.
  • Doğrudan bir banka kartından para yatırma ve çekme imkanına sahip.
  • Kullanışlı ve kolay arayüz.
  • Demo işlemler.
  • 400’den fazla işlem çifti.
  • Yerel WBT token’ı sahiplerine birçok harika avantaj sağlıyor.

WhiteBIT Token

WhiteBIT Token (WBT), WhiteBIT platformu temel alınarak inşa edilen diğer projelerle köprüleme fikriyle tasarlanan WhiteBIT platformunun yerel bir token’ıdır. Borsa bu token’ı kullanarak, diğer blockchain projeleri imkanlarını büyütebilecek imkana sahip olur. Yani, borsa kripto para ile birebir gelişmeler yürütmektedir. Bu sayede de hem değer hemde özellik bakımından yatırımcılarının yüzünü güldürebilecek bir token.

Wbt token satın aldığınızda, çok sayıda ek özelliklerden ve kazanmanıza olanak tanıyan birçok avantajlardan yararlanabilirsiniz. Borsa içi işlemler için sunduğu özellikler bakımından en iyi kripto para olarak düşünülebilir.

WhiteBIT token’larının emisyonu 400.000.000 ile sınırlıdır. Bunların yarısı hazine ve 3 yıl süreyle bloke ediliyor. WhiteBIT platformu, özel token satışında 78 milyon token sattı. Bu token’lar 3 ay boyunca bloke edilecek ve %20’den başlayarak kademeli olarak açılıcak.

WBT USDT paritesi şu anda 5,57 $’dan işlem görüyor (2022 Eylül ortası itibariyle). Token’ların bir kısmı, hazinesini desteklemek için düzenli olarak yakılıyor.

WBT ile neler yapabilirsiniz? İşte faydaları:

  1. Token satın alın. WBT satın alın ve ana bakiyenizde tutun. Hesapta WBT bulundurmak borsa içinde alıcı ve yapıcı ücretlerinde size indirim sağlayacaktır.
  2. Token’larınızı kilitleyin. Holding etmeniz durumunda ise referans programında size daha yüksek bir yüzde (%50’ye kadar), ücretsiz AML kontrolü, piyasa yapıcı ücret indirimi gibi avantajlar sağlayacaktır.

Borsa geleceğin en iyi kripto parası kategorisinde bulunmaktadır. WhiteBIT platformu, WBT token sahipleri için airdrop, alım satım yarışmaları, indirimler gibi birçok etkinlik düzenler ve avantajlar sağlar. Üyelerine ise zaten belirli aralıklara para ödüllü yarışmalar düzenlemektedir. WhiteBIT güncellemelerini takip edin.

Bir yanıt yazın

Bügün: 25 June 2024