Güncelleme Tarihi: 4 Kasım 2022 00:40 Kategori: Kültür Sanat

4 Kasım Cuma Vizyonda Yer Alacak Filmler Belli Oldu

4 Kasım Cuma Vizyonda Yer Alacak Filmler Belli Oldu

Birbirinden farklı filmlere ev sahipliği yapan Paribu Cineverse, sinemaseverleri 4 Kasım Cuma günü vizyona girecek yeni filmlerle buluşturuyor. Vizyonda yer alan filmlerin yanı sıra Hep Yek 5: Bizim Şeyimiz mi Altan, Mahalleden Arkadaşlar, Hazine, Astronot Köpekler: Tropikal Macera (Space Dogs: Tropical Adventure), Kabus Gecesi: Diriliş (JeepersCreepers: Reborn), İlgi Manyağı (Sick of Myself) ve Kestik! (Final Cut) filmleri sinemaseverlerin beğenisine sunuluyor.

Her şeyden ilk sen haberdar ol!

Mail listesine kayıt ol, yeni içeriklerden hemen haberdar ol!.

Pek çok filmi dünyayla birlikte vizyona getiren ParibuCineverse, bu Cuma da birbirinden farklı türde yerli ve yabancı filmleri vizyona getiriyor. Aksiyondan komediye, dramdan animasyona, gerilimden korkuya önemli yapımların vizyonda olacağıCuma günü, sinemaseverlere farklı dünyaların kapılarını aralayacak.Hep Yek 5: Bizim Şeyimiz mi Altan, Mahalleden Arkadaşlar, Hazine, Astronot Köpekler: Tropikal Macera (Space Dogs: Tropical Adventure), Kabus Gecesi: Diriliş (JeepersCreepers: Reborn), İlgi Manyağı (Sick of Myself) ve Kestik! (Final Cut) filmlerinin vizyona gireceği 4 Kasım Cuma gününün vizyon programı ve detayları www.paribucineverse.com üzerinden takip edilebiliyor.

4 Kasım Cuma Günü Vizyonunun Öne Çıkan Filmleri

  • Hep Yek serisinin beşinci filmi olan Hep Yek 5: Bizim Şeyimiz mi Altan, izleyicilere 96 dakikalık bir kahkaha tufanı sunuyor.Film, Ali Kapan ve adamlarının ceza evinden çıkıp intikam almaya çalışmasını anlatıyor. İntikam ateşinin enselerinde olduğu Altan ve Gürkan ise Gürkan’ın dayısı Ferruh aracılığıyla bir aşiretin koruması altına giriyorlar. İkili düşmanlarından kaçmak isterken, ülkeye kaçak yolarla giren göçmenlerden daha beter bir duruma düşüyorlar.

4 Kasım Cuma Vizyonda Yer Alacak Filmler Belli Oldu

  • Nurgül Yeşilçay, Alper Kul ve Murat Akkoyunlu’nun başrollerde olduğu, bu hafta vizyona girecek ikinci komedi filmi olan Mahalleden Arkadaşlar, mahalle reisi olan İsmet’in çetesine girmek isteyen Selçuk’un hikayesini anlatıyor. İsmet’i kendine idol olarak gören Selçuk, onun çetesine girmek isterken, iki arkadaşı ile çete kurup mahallenin altına üstüne getiriyor.

4 Kasım Cuma Vizyonda Yer Alacak Filmler Belli Oldu

  • Çağlar Çorumlu’nun başrol olduğu BKM yapımı bir yerli komedi olan Hazine, annesini defnetmek için yıllar sonra doğup büyüdüğü kasabasına dönen devlet memuru Mesut’un hikayesini anlatıyor. Mesut annesine karşı son görevini yerine getirirken, kardeşi Musa gizli bir definenin peşine düşüyor. Kardeşi Musa yüzünden katıldığı define kazısı sırasında yaşanan olaylar, Mesut’u kara komik bir maceranın ortasında bırakıyor.

4 Kasım Cuma Vizyonda Yer Alacak Filmler Belli Oldu

  • Rus yapımı bir animasyon filmi olan Astronot Köpekler: Tropikal Macera (Space Dogs: Tropical Adventure), astronot köpekler olan Belka ve Strelka’nın hikayesini konu ediniyor. İkili uzayda bir keşif görevindeyken, dünyadan gelen acil durum mesajı üzerine yeryüzünü kurtarmaya çalışıyorlar. Mike Disa’nın senaryosunu yazdığı film, izleyicileri 80 dakikalık harika bir maceranın ortasına atıyor.

4 Kasım Cuma Vizyonda Yer Alacak Filmler Belli Oldu

  • Yönetmenliğini Timo Vuorensola’nın yaptığı yabancı korku filmi Kabus Gecesi: Diriliş (Jeepers Creepers: Reborn), her yıl düzenli olarak yapılan korku festivaline katılan Chase ve sevgilisi Laine’nın hikayesini anlatıyor. Laine, etkinlik sırasında açıklanamayan hayaller görmeye ve rahatsız edici sanrılar yaşamaya başlarken, doğaüstü bir şeyin diğer dünyadan çağrıldığını ve olayların merkezinde ise kendisinin olduğunu anlıyor.

4 Kasım Cuma Vizyonda Yer Alacak Filmler Belli Oldu

  • Kristoffer Borgli’nin yönetmenliğini yaptığı komedi filmi İlgi Manyağı (Sick of Myself), sanatçı sevgilisi Thomas’ın kariyerinde bir anda başarıyı yakalaması sonrası gelişen Signe’nın hikayesini anlatıyor. Signe, kendisinin üzerinden çekilen sahne ışıklarına yeniden kavuşmak için bilerek kendini sürekli hasta ediyor.

4 Kasım Cuma Vizyonda Yer Alacak Filmler Belli Oldu

  • Yönetmen koltuğunda Michel Hazanavicius’un oturduğu Kestik! (Final Cut), kült Japon filmi OneCut of the Dead’in yeniden yapımı olan düşük bütçeli bir korku filmi çekimi sırasında seti gerçek zombilerin basmasını konu alıyor. Asla taviz vermeyen huysuz yönetmense ise kısıtlı parayı ve zamanı harcamamak için asla ve asla çekimleri durdurmuyor.

4 Kasım Cuma Vizyonda Yer Alacak Filmler Belli Oldu

CGV Mars Cinema Group Hakkında

CGV Mars Cinema Group, Türkiye’de sinema sektörü ile ilgili sonsuz potansiyel beklentisiyle 2016 yılında CGV ve Mars’ın bir araya gelerek aile olmasıyla Türkiye’de sinema izleyicisine üstün hizmet kalitesiyle sinema keyfi sunmak için çalışmalarını sürdürmektedir.

4DX, Starium, ScreenX, IMAX gibi ileri düzey film teknolojilerini Türkiye ile ilk buluşturan şirket olan CGV Mars CinemaGroup, konforlu, özelleştirilmiş koltuklarının yer aldığı Gold Class ve Tempur salonları ile de farkını ortaya koymaktadır. ParibuCineverse salonları ile dünya standartlarındaki teknolojiyi; konfor, ergonomi ve üstün hizmet anlayışı ile birleştiren CGV Mars CinemaGroup, sunduğu avantajlı kampanyalar ve CGV Cinema Club ile sinema keyfini herkesle buluşturmayı hedeflemektedir. CGV Mars CinemaGroup Türkiye genelinde 30 şehirde, 90 sinema işletmesi ve 778 salon sayısı ile sinemaseverlere hizmet sunan, Türkiye’nin en büyük sinema zinciridir.

Etiket yok!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir