Anadolu Isuzu’dan Mayıs Kampanyası: Yeni Araç Alımlarında Özel Fırsatlar!

Anadolu Isuzu, ticari hayatı kolaylaştırmak için Mayıs kampanyasını başlattı. Kampanyada Isuzu kamyonlar, kamyonetler ve D-Max pick-up’lar en uygun finansal koşullarla sunuluyor.

Anadolu Isuzu’dan Mayıs Kampanyası: Yeni Araç Alımlarında Özel Fırsatlar!

Türkiye’nin ticari araç markası Anadolu Isuzu, Mayıs ayına özel satış kampanyalarını başlattı. Isuzu, ticari araç satın almak isteyenlere cazip ödeme koşulları sunuyor. Kampanya kapsamında Isuzu kamyonlar, kamyonetler ve D-Max pick-up’larda dikkat çekici büyük avantajlar yer alıyor.

Ticari hayatı kolaylaştıran kampanyada tüm kamyonlarda 1 milyon TL’ye 24 vade yüzde 2,89 faizli kredi imkanı, kamyonetlerde ise ise 1 milyon TL’ye, 24 ay vade ve yüzde 1,99 kredi faiz oranı sunuyor. Her yol koşulunda üstün performansıyla öne çıkan Isuzu D-Max pick-up modeli de, 1 milyon TL, 24 ay vade yüzde 1,99 faizli kredi kullanılarak satın alınabiliyor. Bu avantajlı kredi imkanı Isuzu D-Max 4×4 V-Cross AT, 4×4 V-Joy AT, 4×4 V-life MT, 4×2 V-Life MT ve 4×2 V-Life AT versiyonlarında sunuluyor.

Anadolu Isuzu, Türk otomotiv sanayisinin önemli bir parçası olarak 1965 yılında kuruldu. Isuzu Motors Ltd. ile yapılan lisans anlaşması sonrasında 1984’te Anadolu Isuzu adını aldı. Kamyon, kamyonet, midibüs ve otobüs segmentlerinde “Isuzu” markasıyla araç üretimlerini sürdüren firma, güçlü ürün gamı, yaygın bayi ağı ve satış sonrası hizmetleriyle müşterilerine hizmet sunuyor. Anadolu Isuzu’nun yurtiçinde 33 satış noktası ve 91 yetkili servisi, yurtdışında ise 44 ülkede 36 distribütörlüğü ve 133 servis noktası bulunuyor.

Bir yanıt yazın