Ankastre Setler ve Ankastre Set Fiyatları

Ankastre Setler ve Ankastre Set Fiyatları

Ankastre Setler Nedir ?

2 tür Fırın, Ocak ve Davlumbaz türü vardır. Bunlar solo fırın, ocak ve davlumbaz ya da ankastre fırın, ocak ve davlumbaz. Ankastre setler kullanılabilmesi için mobilyaya ihtiyaç duyarlar. Ankastre setlerin mobilyaları mutfak taleplerinize göre yapılabilir. Solo fırınlar direkt 60 cm yer kaplar ve mobilyaya ihtiyaç duymadan seyyar bir şekilde taşınabilir.

 • Ankastre Setler moderndir.
 • Ankastre Fırınlar yeni nesil fonksiyonlara sahiptir.
 • Ankastre Fırınlar geniş hacme sahiptir.
 • Ankastre Fırınlarda zaman ayarı ve soğutma fanı bulunmaktadır.
 • Ankastre Ocaklarda gaz emniyeti ve çakmak sistemi bulunmaktadır.
 • Ankastre Davlumbazların çekim gücü yüksektir.
 • Ankastre Davlumbazlar açık mutfaklarda kullanılabilir.

Ankastre Setlerin Mobilya Ölçüleri Nedir ?

Ankastre setler daha öncede belirttiğimiz gibi mobilyalara ihtiyaç duyarlar. Bu mobilyalar dünya çapında standart ölçülere sahiptir. Bu ölçüler Fırın ve Ocak olarak listelenmektedir. Davlumbazlar 60 cm standart fakat eski davlumbazlarda 90 cm bulmak mümkündü.

Ankastre Fırın Boşluk Ölçüsü

 • İç Genişlik: 56.4
 • İç Yükseklik: 60.7

Ankastre Ocak Ölçüsü

 • İç Genişlik: 56.0
 • İç Derinlik: 49.0

Ankastre Set Önerileri

Ankastre setler, şık görünüme sahip olsa da kaliteli firmaları tercih etmenizde fayda var. Toptancı ve markalaşmış firmalar bunlara örnek gösterilebilir. Sizin için bu işi toptan yapan fakat perakende sektörüne de önem veren Bayır Community platformunu tavsiye edebiliriz. Bayır Community sizin kaliteden uzaklaşmadan ankastre setleri ucuz fiyata satın almanızı sağlar. En ucuz ankastre setler, en ucuz ankastre setlerin sizin için sergilendiği değerli bir kategoridir.

En Ucuz Ankastre Setler

Yukarıda görmüş olduğunuz ürün Siyah Ankastre Set BC 101 modelidir. 3 fonksiyonlu olan ankastrenin alt kısmını tek başına, üst kısmını tek başına ya da 2 rezistansı beraber pişirebildiğiniz 3 fonksiyonu bulunmaktadır. Piyasada bulabileceğiniz en ucuz ve kaliteli ankastre setler arasında yer almaktadır. Bayır Community sizin için ürünlere taksit imkanı sunar. Hatta alacağınız ürünler belli bir adedin üstündeyse size özel teklif açılmaktadır. Açılan teklifi değerlendirildikten sonra aranırsınız ve adımlara devam edersiniz.

 • Yalnızca üst bölümü, yalnızca alt bölümü ya da 2 bölümü aynı anda pişirebildiğiniz 3 farklı fonksiyon.
 • Çıkarıp temizliğini yapabildiğiniz çift kat cam.
 • 50 dereceden 200 dereceye kadar ısı ayarı.

Fırın özellikleri yukarıdaki gibidir. Fiyat öğrenmek için ürün görseline tıklayabilirsiniz.

Ankastre Cam Ocak Kullanmak Sağlıklı Mı ?

Ankastre cam ocakların duvar ile arasında 5 cm mesafe olması gerekmektedir. Aksi halde servisleri kurulumunu gerçekleştirmeyecektir. Bu şartları sağlamanızın ardından ankastre ocaklarda közde pişirme yapamayacağınızı bilmeniz gerekir. Közde pişirme yapmaya çalışırsanız ankastre ocaklarınız patlayabilir. Ankastre Ocaklar bu şartları karşılarsanız sorunsuz bir şekilde kullanılmaya devam edecektir. Ankastre ürünlerin garanti süresi ortalama 2 yıldır.

Ankastre Set Modül Mutfak Dolabı

240 Cm Beyaz Ankastre Modül Mutfak Dolabı BC 03
240 Cm Beyaz Ankastre Modül Mutfak Dolabı BC 03

Yukarıda görmüş olduğunuz 240 Cm Beyaz Ankastre Modül Mutfak Dolabı BC 03 model mutfak dolabına T tipi ankastre davlumbaz kullanılmıştır. Ankastre fırının yerleştirilebileceği ocak ve fırınına da alt modülde yer verilmiştir. Mutfak Dolap Modelleri adresinden bütün mutfak dolap modellerine erişebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

Bügün: 13 July 2024