Güncelleme Tarihi: 24 Ekim 2022 15:30 Kategori: Güncel, Katalog

Bim 1 Kasım 2022 Kataloğu Aktüel Ürünleri Açıklandı! | Fırsat Ürünleri Kaçırmayın

Bim 1 Kasım 2022 Kataloğu Aktüel Ürünleri Açıklandı! | Fırsat Ürünleri Kaçırmayın

Bim 1 Kasım 2022 kataloğu yayınlandı. 1 Kasım Salı Bim aktüel ürünlerinin yer aldığı katalogda sınırlı stoklarla satılacak ürünler ve fiyatları yer alıyor. Katalogda yer alan ürünlere yazımızdan ulaşabilirsiniz. Tüm Bim mağazalarından satın alabileceğiniz ürünler Salı gününe özel avantajlarla satılacaktır.

Her şeyden ilk sen haberdar ol!

Mail listesine kayıt ol, yeni içeriklerden hemen haberdar ol!.

Bim 1 Kasım 2022 Salı aktüel ürünler kataloğu genel olarak yiyecekleri ve atıştırmalıkları kapsıyor. Onlarca üründe uygulanan bu haftaya özel indirim fırsatları ve daha fazlası yine Bim kataloglarında sizleri bekliyor. Ürünler ve kampanyalar hakkında daha detaylı bilgi almak için Bim müşteri hizmetleri 444 iletişim telefon numarası hizmet vermektedir.

Bim 1 Kasım 2022 Kataloğu

Nesquik ve Damak çikolata ürünleri bu haftaya özel fiyatlarla satışa sunuluyor. Damak çikolata çeşitleri 16,50 TL fiyatla Bim marketlerinde sizi bekliyor. Nesquik ürünleri ise 29,50 TL den başlayan fiyatlarla satılıyor.

Bim 1 Kasım 2022 Kataloğu Aktüel Ürünleri Açıklandı! | Fırsat Ürünleri Kaçırmayın

Kahvaltı sofralarının vazgeçilmezi reçel çeşitleri 22,50 ve kakaolu fındık kreması 32 TL. Çay saatleri için bisküvi çeşitleri ve mısır patlakları da yine 1 Kasım 2022 Salı Bim aktüel ile sizlere geliyor.

Hızlı ve hazır yemek için erişte çeşitleri, dardanel ton, soslar, ve hızlı tatlılar Bim marketlerinde bu hafta sizlerin olabilir. Ayrıca dondurulmuş ürünlerde ve Bim havlu kağıt fiyatlarında da Salı indirimleri bulunuyor.

Etiket yok!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir