Güncelleme Tarihi: 6 Aralık 2023 21:29 Kategori: Güncel

Aslıhan Güner “Yalan” dizisi ile ekranlara gelmeye hazırlanıyor

Aslıhan Güner “Yalan” dizisi ile ekranlara gelmeye hazırlanıyor

Cumhuriyetimizin 100.yılı için çekilen “Zübeyde” filmindeki başarılı performansı ile gönüllere bir kez daha taht kuran Aslıhan Güner yeni bir dizi projesi ile ekranlara gelmeye hazırlanıyor

Her şeyden ilk sen haberdar ol!

Mail listesine kayıt ol, yeni içeriklerden hemen haberdar ol!.

 

Geçtiğimiz günlerde vizyona giren ve büyük başarı yakalayan “Zübeyde” adlı filmde Atatürk’ün annesi Zübeyde hanım karakterine hayat vererek hem büyük bir başarı elde eden ve böylesine önemli bir karaktere hayat vermenin mutluluğunu yaşamıştı.

 

Bu başarısının ardından Aslıhan Güner, Süreç Yapım tarafından önümüzdeki günlerde Kanal D ekranları için çekimlerine başlanacak “Yalan” dizisi için anlaştığı öğrenildi.

 

Senaryo ve proje tasarımını Cem Akyoldaş ve Murat Boyacıoğlu ikilisinin birlikte üstlendiği  “Yalan” dizisinde Aslıhan Güner “Melike” adlı karaktere hayat verecek.

 

Yalan dizisinin konusu

 

“Yalan” dizisi gerçek bir hayat hikayesinden yola çıkılarak hazırlanırken dizinin konusu 20 yıl boyunca hapis cezası alan Melike her şeye kızı uğruna katlanmaktadır. Cezasını çektikten sonra büyük bir kumpas ve yalanın ortasına düşen Melike kendisine yapılan tüm haksızlıklar, kötülükler, gücünü iyilikten alan Melike karşısında çözülmeye başlar

Etiket yok!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir