Güncelleme Tarihi: 6 Aralık 2023 21:47 Kategori: Hakmar Aktüel

Hakmar 7 Aralık 2023 Kataloğu Aktüel Ürünler

Hakmar müşterileri yeni bir indirim haftasında daha buluşuyor. Hakmar 7 Aralık 2023 kataloğu 3 sayfalık indirimleri ile geliyor.

Hakmar 7 Aralık 2023 Kataloğu Aktüel Ürünler

Aralık ayının ilk günlerinde gelen Hakmar 7 Aralık 2023 kataloğu 3 sayfalık indirimlerden oluşuyor. Kıyafetler, plastik ve küçük ev elektronik ürünleri ile dolu bir katalog yayınlandı. Vintage şarjlı traş makinesi 229TL, Dual cam demlik çay makinesi 199TL ve Pedro grill tava ürünü 179TL ile indirim kataloğunun önde gelen ürünlerinden bazıları. Diğer Hakmar 7 Aralık 2023 indirimleri içinde neler var birlikte şimdi göz aralım!.

Her şeyden ilk sen haberdar ol!

Mail listesine kayıt ol, yeni içeriklerden hemen haberdar ol!.

Tüy toplayıcıdan led fenere kadar bir çok ürünün yer aldığı bu indirim kataloğu Hakmar’ın 739 mağazasında belirli limitlerde göndereileceğini unutmayın. Hakmar 7 Aralık kataloğunda gelen indirim ürünlerini diğer sayfalardan inceleyebilirsiniz. Kataloğun diğer indirimlerine menüde bulunan Hakmar aktüel kategorisinden de görebilirsiniz.

Hakmar 7 Aralık 2023 Erkek Mont ve Kışlık Ürünler

Kış ayına hazırlananlar için oldukça gerekli ürünlerin yer aldığı kaliteli ve uygun fiyatın buluştuğu bir çok ürün Hakmar indirimleri ile geliyor. Erkek Mont Ray Model 799TL, Yetişkin Polar Boyunluk 29,95, Yetişkin Lüx Bere 39,95, Yetişkin Polar Bere 29,95 ve daha bir çok ürün Hakmar 7 Aralık kataloğu içinde yer alıyor. Diğer ürünleri görsel ve fiyat olarak incelemek için aşağıdaki kataloğu kullanabilirsiniz.

Kadın polar alt pijama 99,90 ve erkek polar alt pijama 119,00 ürünleri ilginizi çekebileceğini düşündüğümüz ürünler arasında yer alıyor. Fırsatlarla dolu kataloglardan ve indirimlerden haberdar olmak için bizi sosyal medya hesaplarımızdan takip edebilirsiniz veya aşağıdaki yorum alanından Hakmar 7 Aralık 2023 ürünleri hakında fikirlerinizi yorum yaparak diğer okurlara anlatabilirsiniz.

07 Aralık 2023 Hakmar Lisanslı Ürünleri

Hakmar bu haftaki kataloğunda yer alan 3. sayfada lisanslı oyuncak ürünleri yer alıyor. Çoraplar, oyuncaklar ve bebekler gibi bir çok lisanslı ürün bu katalog içerisinde yer alıyor. Aşağıdaki katalogdan gelen ürünleri inceleyebilirsiniz.

Etiket yok!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir