Bim 15 Ekim 2021 Aktüel Ürünleri

Bim 15 Ekim 2021 tarihinde satışa sunulacak olan aktüel ürünler hakkında bilgi veren kataloglar yayınlandı. İşte ayrıntılar!

Bim 15 Ekim 2021 Aktüel Ürünleri

Bim marketlerinden Cuma günü satın alabileceğiniz aktüel ürünler hakkında bilgi veren Bim 15 Ekim 2021 katalogları paylaşıldı. Bu ürünlerin özellikleri hakkındaki ayrıntılı bilgileri, taksitli fiyatlarını ve peşin fiyatlarını öğrenebilirsiniz. Kataloglarda yer alan aktüel ürünler sınırlı miktarlarda Bim marketlerine dağıtılacaktır. Bu nedenle satın almak istediğiniz herhangi bir ürün varsa Bim marketlerine Cuma günü erken vakitlerde giderek satın alabilirsiniz.

Bim 15 Ekim 2021 Aktüel Ürünlerinde Neler Var?

Bim 15 Ekim 2021 tarihinde satışa sunulacak olan aktüel ürünler arasında teknolojik ürünler, çeşitli kişisel bakım ürünleri, mutfak araç gereçleri, oyuncak çeşitleri ve spor malzemeleri yer almaktadır.

Bim 15 Ekim 2021

Bim marketlerinden yukarıdaki katalogda yer alan televizyon, kulaklık, süpürgeler, yazıcı, tablet, mause ve klavye seti, buharlı temizleme makinesi, termos, çay ve kahve makinesini Bim marketlerinden aktüel ürünleri satın alabilirsiniz.

Yukarıdaki katalogda yer alan kumtel markasına ait olan siyah cam ankastre set, davlumbaz, ankastre ocak, mini fırın, siyah cam set üstü ocak, elektrikli tekli ocak, Türk kahvesi makinesi gibi birçok farklı mutfak araç gereçlerini Bim marketlerinden satın alabilirsiniz.

Bim marketlerinden yukarıdaki katalogda yer alan spor büstiyer, sporcu tişörtünü ve atleti, yüksek bel toparlayıcı tayt, 2 askılı dilsiz uşak, 2’li spor çorap, spor ayakkabısı ve birçok farklı oyuncak çeşidi aktüel ürün olarak satın alabilirsiniz. Ayrıca bu katalogda yer alan kitap çeşitlerini de uygun fiyatlarıyla satın alabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

Bügün: 24 June 2024