CarrefourSA 7 Ekim 2021 Aktüel Ürünleri

CarrefourSA marketlerinden satın alabileceğiniz aktüel ürünler hakkında bilgi veren CarrefourSA 7 Ekim 2021 katalogları yayınlandı. İşte Ayrıntılar.

CarrefourSA 7 Ekim 2021 Aktüel Ürünleri

CarrefourSA marketlerinden satın alabileceğiniz aktüel ürünlerin neler olduğu, bu ürünlerin fiyatları hakkındaki ayrıntılı bilgilerin yer aldığı CarrefourSA 7 Ekim 2021 katalogları paylaşıldı. CarrefourSA marketlerinde bu hafta aktüel ürün olarak balık çeşitleri ve balık pişirmek için kullanabileceğiniz çeşitli mutfak araç gereçleri yer almaktadır. Ayrıca kataloglarda mevsimlik balıklar hakkında, balıkların fiyatları hakkında ve balık tarifleri hakkında da bilgiler yer almaktadır. Hangi mevsimde hangi balığın tüketileceği ve bu balıkların nasıl pişirileceği hakkındaki bilgileri öğrenebilmek için katalogları inceleyebilirsiniz.

CarrefourSA 7 Ekim 2021 Aktüel Ürünlerinde Neler Var?

CarrefourSA 7 Ekim 2021

CarrefourSA 7 Ekim 2021 tarihinde satışa sunulacak olan aktüel ürünleri 17 Ekim 2021 tarihine kadar uygun fiyatlarıyla satın alabilirsiniz.

Yukarıdaki kataloğu inceleyerek hangi aylarda hangi balık türlerinin tüketilebileceği hakkındaki bilgilere ulaşabilirsiniz. Bu sayede tam mevsiminde doğru balığı tüketebilirsiniz.

Yukarıdaki CarrefourSA katalog kitapçığında yer alan bilgileri inceleyerek taze balık türünün nasıl olduğunu anlayabilirsiniz ve bundan sonra taze balıkları seçerek lezzetle tüketebilirsiniz.

CarrefourSA Marketlerinde Satışa Sunulacak Balık Çeşitleri

CarrefourSA marketlerinden satın alabileceğiniz balık çeşitlerinin yer aldığı kataloglar aşağıda sıralanmıştır.

CarrefourSA 7 Ekim 2021 Balık Fiyatları

Yukarıdaki katalogda yer alan Çipura balığını kilogramı 42,99 TL’den CarrefourSA marketlerinden satın alabilirsiniz.

Yukarıdaki katalogda yer alan Norveç somon balığı dilimlerini CarrefourSA marketlerinden satın alabilirsiniz. Bu balığın kilogram fiyatı 89,99 TL’dir.

CarrefourSA Balık Pişirmek İçin Kullanabileceğiniz Aktüel Ürünleri Bu Hafta Satışa Çıkarıyor

Yukarıdaki katalogda yer alan yağ sıçratmaz tavayı, fırın torbasını, sar pişir, çift taraflı balık tavasını aktüel ürün olarak CarrefourSA mağazalarından satın alabilirsiniz.

CarrefourSA mağazalarından yukarıdaki katalogda yer alan maşa, barbekü, çakmak, mangal, mangal kömürü, jel tutuşturucu, termostatlı ızgara gibi balık pişirmek için kullanabileceğiniz aktüel ürünleri satın alabilirsiniz.

CarrefourSA Katalog Kitapçıklarında Yer Alan Balık Tarifleri

Aşağıda yer alan CarrefourSA katalog kitapçıklarını inceleyerek özel balık tariflerini öğrenerek lezzetli yemekler pişirebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

Bügün: 15 June 2024