Bim 19 Haziran 2020 Kataloğu

Haziran ayının yeni Bim kampanyası belli oldu, Bim 19 Haziran 2020 tarihinden itibaren tüm şubelerinde satışa sunulacak olan onlarca ürünü inceleyin, Fırından tablete kadar çocuklardan ev hanımlarına bir çok kişinin ilgisini çekecek onlarca ürün sizi bekliyor.

Bim 19 Haziran 2020 Kataloğu

Haziran ayının indirimlerine bir yenisi daha katılıyor ve yakın zamanda marketlerde satışa sunulacak olan Bim 19 Haziran 2020 kataloğunda gelecek ürünler belli oluyor. Cam ankastre setinden tutun çay makinesine ve bisiklete kadar bir çok ürünün yer aldığı bu büyük indirim kataloğu herkesin ilgisini çekecek bir katalog olacak. Fırsatlarla dolu katalogda indirime giren ürünleri ve detaylarını sayfaları inceleyerek öğrenebilirsiniz. 19 Hazirandan itibaren tüm Bim marketlerinde satışa başlayacak lan bu indirimleri sakın kaçırmayın ve ürünler hakkında yorum yapmayı unutmayın!.

Bim 19 Haziran Fırın Seti

Bim 19 Haziran 2020 İndiriminde Neler Var?

Büyük indirimlerin yer aldığı 19 Haziran kataloğunda ilk sayfada yer alan Kumtel Cam Ankastre Seti en çok dikkat çeken ürünlerin başında geliyor. 60cm Siyah Cam davlumbaz, Alüminyum filtre ve manuel kontrolü ile Cam ocak ve Cam panel fırın ürünlerine 1,099 TL ile sahip olabilirsiniz. Chef’s marka çizilmeye ve yapışmaya karşı direnci arttırılmış 30Cm granit efektli tava 32,90 TL fiyatı ile ev hanımlarının ilsini çekecek ürünler arasında yer alıyor. 129 TL fiyatı ile Bim 19 Haziran 2020 kataloğunda sunulan çay makineside 1.8 litre su hacmi ve çıkarılabilir filtresi ve paslanmaz gizli rezistansı bulunan bu ürün ihtiyaç sahiplerinin ilgisini çekecek gibi duruyor.

Bim 19 Haziran Bisiklet indirimi

Bu ürünlerin yanında okulların kapanmasından sonra evde çocukların rahatlıkla eğitimlerine devam ederken eğlenceli zaman geçirebilmeleri için kullanabilecekleri boyama kitabı ve kalemleri aynı zamanda oyuncaklarda bulunan çocuklarında mutlu olacağı bir katalog bimde bizi bekliyor. Lisanslı toptan tutun boyama kitabı ve hikaye kitaplarına kadar dolu dolu bir çok ürünleri kataloğu geliyor.

26 Jant Bisiklet Bim 19 Haziran Kataloğunda!.

Sadece çocuk ve ev hanımları için değil gençlerinde ilgisini çekecek onlarca ürünün bulunduğu bu katalogda ikinci sayfada önümüze 26 Jant amortisörlü bisiklet geliyor. 399TL fiyatı ile peşin fiyatına taksit seçenekleri bulunan bu bisiklete çok uygun fiyat ve seçenekler ile sahip olabilirsiniz. Aynı zamanda yine 649 TL ile HomeTech marka tablet indirimindende yararlanabilirsiniz.

Bim 19 Haziran 2020 indirimleri

Henüz almamış olan ve evde dikiş işlemlerini kendi yapmayı sevenlerin kullanabileceği Singer dikiş makinesi 429 TL ile yine peşin fiyatına 6 taksit seçenekleri ile satışa sunuluyor. Bim 19 Haziran 2020 tarihinden itibaren satışa sunulacak bu ürünleri sakın kaçırmayın. Ürünler hakkında yorum yapabilirsiniz ve paylaşarak arkadaşlarınıza haber vermeyi unutmayın 🙂

 

Bir yanıt yazın

Bügün: 19 June 2024