Şok 17 Haziran 2020 Kataloğu

Şok 17 Haziran 2020 Kataloğu

Yarından itibaren satışa sunulacak olan yeni şok kataloğunu gördünüz mü? Yaz günlerinde okullarında kapanmasıyla özelliklede çocukların ilgisini çekecek olana onlarca ürün Şok 17 Haziran 2020 tarihinden itibaren marketlerde yerini almaya başlayacak. Fırsatlarla dolu lan bu katalog içerisinde ev hanımlarından tutun küçük çocuklara kadar bir çok farklı bakış için güzel ürünler yer alıyor diyebiliriz.

Şok 17 Haziran 2020 Fırsatlarını Sakın Kaçırmayın!.

Arko’nun bir çok ürününün bulunduğu bu indirim kataloğunda Arko Men traş kolonyasından tutun jel ve köpüğe kadar bir çok ürünü bulabilirsiniz Gillette blue 3 tıraş bıçaklarını %25 indirim ile sahip olabilirsiniz. Adidas marka erkek deodorant ürününe de indirimli olarak 13,90 TL  ücret ödeyerek sahip olabilirsiniz. Prima bebek bezlerindede devam eden indirimler 17 Hazirandan itibaren satışa sunulacak ve 19.90 TL ile alım yapabileceksiniz.

Her hafta yeni ürünler ile karşımıza çıkan Şok market bu haftada binlerce kişinin isteklerini karşılar bir şekilde geliyor. Yediden yetmişe bir çok kişinin beklediği onlarca ürün bu kataloglarda yer alıyor. Şok aktüel, her hafta Çarşamba günleri neredeyse her mahallede yer alan mağazalarındaki bütün şubelerinde aynı zamanda satışa sunacağı bu indirim ürünlerini sakın kaçırmayın. Daha fazla katalog için bizi sosyal medya hesaplarımızdan takip edebilir ve katalogların altına yorumlar yapabilirsiniz. 🙂

Temizlik ürünlerindede indirimli ürümleri bulunan bu şok kataloğunda Finish ürünlerinde yine büyük indirimler yer alıyor. Finish Powerball 90 kapsül bulaşık makinesi deterjanı 48 TL yerine 36,70 TL ile satışa sunulacak. Finish parlatıcı 250 ml’de 7,45 TL ile sahip olabileceğiniz Şok 17 Haziran 2020 kataloğu indirimli ürünler arasında yer alıyor.

Bir yanıt yazın

Bügün: 17 June 2024