Bim 26 Haziran 2020 Aktüel İndirimlerini Gördünüz mü?

Bim 26 Haziran 2020 Aktüel İndirimlerini Gördünüz mü?

Bim indirimlerinin sürekli olarak ilgi gördüğü günümüzde Haziran ayının son kataloğu yayınlandı fırsatlarla dolu yine onlarca ürünün bulunduğu bu katalogda Buhar jeneratörlü ütüden tutun dik süpürgeye kadar bir çok indirim ürünü Bim 26 Haziran 2020 Kataloğunda satışa sunulacak. Sakın bu fırsatı kaçırmayın ve evinizin ihtiyacı olduğunu düşündüğünüz bunu kesinlikle almalıyım dediğiniz ürünler için şimdiden sıraya girin!. Ürünler hakkındaki düşüncelerinizi ve fikirlerinizi yorumlar kısmına yazabilirsiniz ve diğer müşteriler ile etkileşimde olabilirsiniz.

Bim 26 Haziran indirim

Cuma gününden itibaren büyük indirimler başlayacak ve yediden yetmişe milyonlarca kişinin ilgisini çekecek ürünler karşınızda olacak. Bu ürünler hakkındaki fikirlerinizi arkadaşlarınızla paylaşarakta bildirebilirsiniz. Büyük indirimlerin devam ettiği katalogları takip etmek için bizi sosyal medya hesaplarımızdan veya sitemiz üzerinden takip edebilirsiniz.

Haziran ayının indirimlerine bir yenisi daha katılıyor ve yakın zamanda marketlerde satışa sunulacak olan Bim 26 Haziran 2020 kataloğunda gelecek ürünler belli oluyor. Cam ankastre setinden tutun çay makinesine ve bisiklete kadar bir çok ürünün yer aldığı bu büyük indirim kataloğu herkesin ilgisini çekecek bir katalog olacak. Fırsatlarla dolu katalogda indirime giren ürünleri ve detaylarını sayfaları inceleyerek öğrenebilirsiniz. 26 Hazirandan itibaren tüm Bim marketlerinde satışa başlayacak lan bu indirimleri sakın kaçırmayın ve ürünler hakkında yorum yapmayı unutmayın!.

Bim 26 Haziran 2020 İndiriminde Neler Var?

Büyük indirimlerin yer aldığı 26 Haziran kataloğunda ilk sayfada yer alan Kumtel Cam Ankastre Seti en çok dikkat çeken ürünlerin başında geliyor. 60cm Siyah Cam davlumbaz, Alüminyum filtre ve manuel kontrolü ile Cam ocak ve Cam panel fırın ürünlerine 1,099 TL ile sahip olabilirsiniz. Chef’s marka çizilmeye ve yapışmaya karşı direnci arttırılmış 30Cm granit efektli tava 32,90 TL fiyatı ile ev hanımlarının ilsini çekecek ürünler arasında yer alıyor. 129 TL fiyatı ile Bim 26 Haziran 2020 kataloğunda sunulan çay makineside 1.8 litre su hacmi ve çıkarılabilir filtresi ve paslanmaz gizli rezistansı bulunan bu ürün ihtiyaç sahiplerinin ilgisini çekecek gibi duruyor.

Bu ürünlerin yanında okulların kapanmasından sonra evde çocukların rahatlıkla eğitimlerine devam ederken eğlenceli zaman geçirebilmeleri için kullanabilecekleri boyama kitabı ve kalemleri aynı zamanda oyuncaklarda bulunan çocuklarında mutlu olacağı bir katalog bimde bizi bekliyor. Lisanslı toptan tutun boyama kitabı ve hikaye kitaplarına kadar dolu dolu bir çok ürünleri kataloğu geliyor.

Sadece çocuk ve ev hanımları için değil gençlerinde ilgisini çekecek onlarca ürünün bulunduğu bu katalogda ikinci sayfada önümüze 26 Jant amortisörlü bisiklet geliyor. 399TL fiyatı ile peşin fiyatına taksit seçenekleri bulunan bu bisiklete çok uygun fiyat ve seçenekler ile sahip olabilirsiniz. Aynı zamanda yine 649 TL ile HomeTech marka tablet indirimindende yararlanabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

Bügün: 19 June 2024