Bim 24 Mart 2023 Kataloğu Fırsat İndirimleri ve Aktüel Ürünleri Neler?

Bim 24 Mart 2023 Kataloğu Fırsat İndirimleri ve Aktüel Ürünleri Neler?

Bim 24 Mart 2023 kataloğu bu haftaya özel aktüel ürünleri ile yayınlanacak. BİM gelecek hafta broşüründe yer alan ürünlere yazımızda bulunan kataloglardan ulaşabilirsiniz. Her hafta Salı ve Cuma günü satışa sunulan broşür ürünlerini kaçırmamak için acele etmenizde fayda var.

Çünkü BİM kataloğunda yer alan ürünlerin büyük bir çoğunluğu sınırlı stoklarla belirli dönemlerde satışa çıkmaktadır. Kimi ürünler de o haftaya özel indirimlerle BİM müşterilerinin beğenisine sunulmaktadır.

Bim 24 Mart 2023 Aktüel Ürünler Kataloğu

Bim 24 mart 2023 kataloğu yayınlandı. 24 Mart 2023 Cuma Bim kataloğu yayınlanır yayınlanmaz sitemizde yer aldı. Hem sitemizi hem de sosyal medya hesaplarımızı takip ederek indirimlerden anlık olarak haberdar olabilirsiniz.

BİM.com.tr sitesinde ve BİM zincir marketlerinde satılacak ürünlere aşağıda yer alan kataloglardan ulaşabilirsiniz. Büyük ebatlı ürünleri Bim.com.tr sitesinden satın alabilir ve ücretsiz kargo ile kapınıza kadar gelmesini talep edebilirsiniz. Ürünler hakkında ve kargolarınız hakkında detaylı bilgi almak için BİM müşteri hizmetleri numarası aranabilir.

 

 

 

Bim 17 Mart 2023 Kataloğu

 

Bir yanıt yazın