Reklamı Kapat

Reklamı Kapat

Son Yayınlanan Bim Kataloğu!.

Bim Aktüel Ürünler Geliyor!.

Her hafta onlarca fırsat ürünü ile bazen evimizin bazen otomobillerimiz için bir çok ürünü en uygun fiyatlar ile sunan Bim market indirimlerini takip ediyor musunuz? Bim Aktüel, her hafta Cuma günleri yeni ürünleri ile aktüel günlerinde büyük fırsatları müşterileri ile buluşturuyor. Biz sizin için katalogların yayınlandığı andan itibaren bir çok sosyal medya kanalı ile size sunmaya devam ediyoruz!. Bim indirimlerini herkesten önce öğrenmek için bizi takip etmeye devam edin!.

Bim 19 Haziran 2020 Kataloğu

Haziran ayının yeni Bim kampanyası belli oldu, Bim 19 Haziran 2020 tarihinden itibaren tüm şubelerinde satışa sunulacak olan onlarca ürünü inceleyin, Fırından tablete kadar çocuklardan ev hanımlarına bir

Bim AktüelTürkiye’nin en eski parekende gıda mağazalarından biri olan Bim Aktüel, tüketicilerin ihtiyacını karşılamak amacıyla 1995’ten veri hizmet vermeye devam ediyor. 9,000 adete yaklaşan mağazasıyla Türkiye ve yurtdışında pek çok mağazaya sahip olan Bim, güçlü cirosu ve güleryüzlü personelleri ile hizmet vermeye devam ediyor. Geçtiğimiz yıl 30 milyar TL’den fazla ciro yapmayı başaran Bim Aktüel, bu yıl da mağaza açma çalışmalarına devam ediyor. Ortalama yıllık 600 mağaza açan Bim, A101’e kıyasla yurtdışında da faaliyet gösteriyor.

Aktüel.net olarak Bim Marketlerin yapmış olduğu tüm kampanyalardan anında haberdar olabilirsiniz. Sayfamızda günde veye iki günde bir olarak yapmış olduğumuz paylaşımlar ile birlikte tüm Bim ürünleri hakkında detaylı bir bilgi sahibi olabilirsiniz. Tüketicilerimizin tamamını düşünüyoruz. Bu nedenle marketlerde olan indirimlerden haberdar olmanın tüm tüketicilerin en doğal hakkı olduğunu savunuyoruz. Sizlerde düzenlenen indirimlerden haberdar olmak istiyorsanız sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Aktüel.net Bim mağazalar’ın yapmış olduğu özel gün kampanyaları hakkında da detaylı bir şekilde bilgi vermektedir. Malum yılbaşı yaklaşıyor ve bu özel güne özel satışlar ve özel ürünler yakışır. Bim Aktüel, yakında yılbaşı için özel olarak hazırlamış olduğu kampanyaları kendi web sitesi üzerinde yayınlayacak. Eğer sitemizi takip ederseniz yayınlandığı an bilgisayarınıza veya cep telefonunuza bildirim yollayarak sizi haberdar edeceğiz. Aktüel.net olarak sizlere hizmet vermekten gurur duyuyoruz. Sitemizi takip ederek ve bildirimleri açarak bize destek olabilirsiniz teşekkür ediyoruz…

Site haritası ve Haber haritası yolu gösterir.
| We ❤ Google | A101 Aktüel | Şok Aktüel | “Copland: Perdenin Önü,…
Google Haberler