Bim Müşteri Hizmetleri 444 İletişim Telefon Numarası

Bim Müşteri Hizmetleri 444 İletişim Telefon Numarası

Bim müşteri hizmetleri direk bağlanma için 0850 ile başlayan Bim çağrı merkezi numarasını aramanız gerekiyor. Bim çağrı merkezi üzerinden Bim ile ilgili tüm sorunlarınızı dile getirebilir ve çözüme kavuşmasını talep edebilirsiniz. Tüm istek ve şikayetlerinizi Bim çağrı merkezi numarası 0850 254 44 44 no’lu Bim müşteri hizmetleri numarasından iletebilirsiniz.

Bim Türkiye’nin en büyük zincir marketlerinden birisi olarak yıllardır tüm il ve ilçelerde kesintisiz olarak hizmet sunuyor. Yüzlerce ürün ve binlerce çalışanı ile verdiği hizmetten dolayı müşterilerin çoğunluğunda memnuniyet olsa da ara sıra hizmet, personel veya ürünlerden kaynaklı olarak şikayetleri olan müşteriler de çıkabiliyor. Böyle durumlarda ise market çalışanı ile problemini çözemeyen müşteriler direkt olarak müşteri hizmetlerinden problemlerine bir çözüm bulmalarını talep ediyorlar.

Bim marketler zinciri yaşanılan aksaklıklar, memnuniyetsizlikler ya da istek ve şikayetlere hızlı şekilde cevap verebilmek ve çözüm sunabilmek için çağrı merkez birimini büyük bir hassasiyetle çalıştırıyor. Bim müşteri hizmetleri direk bağlanma sorunu yaşayanlar için de 0850 254 44 44 no’lu müşteri hizmetleri numarasını aktif şekilde kullanıyor. Sizler de Bim müşteri hizmetlerine dilek, istek ve şikayetlerini bu numaran iletebilirsiniz.

Bim Nereye Şikayet Edilir?

Bim zincir marketleri müşterilerinin dilek ve isteklerini ciddi oranda önemsiyor. Bu nedenle müşterilerinin direkt olarak kendilerine ulaşabilmesi için iki farklı yol imkanı sunuyor. Bunlardan bir tanesi www.bim.com.tr iletişim adresinde bulunan müşteri formudur. Bu formu doldurarak Bim personeli, hizmetleri ve ürünleri hakkındaki düşüncelerinizi ve şikayetlerinizi bildirebilirsiniz.

Bim nereye şikayet edilir sorusunun bir diğer cevabı ise Bim müşteri hizmetleri numarasıdır. Bim çağrı merkezi numarası olan 0850 254 44 44 no’lu telefonu arayarak Bim müşteri hizmetleri direk bağlanma ile sorunlarınızı iletebilirsiniz. Telefonda görüştüğünüz müşteri temsilcisi kısa sürede sorununuzu çözmeye ve probleminizi gidermeye çalışacaktır.

Bim Müşteri Hizmetleri 444 İletişim Telefon Numarası

Bim Genel Merkezi Nerede?

Bim Türkiye genelinde hizmet veren bir firma olsa da genel merkezi Türkiye’nin ticaret merkezi İstanbul’da yer almaktadır. Bim’ genel merkezinin adresi; Bim Birleşik Mağazalar A.Ş. Abdurrahman Gazi Mahallesi Ebubekir Caddesi No: 73 Sancaktepe 34887 İstanbul / Türkiye olarak bilinmektedir. Bim müşteri hizmetleri Ankara şubesi ise en yoğun şubelerden birisi olarak görülmektedir. Bim Genel Merkezi yol tarifi için linke tıklayabilirsiniz.

Bim Market Kurumsal mı?

Türkiye’de 8500’den fazla mağazası bulunan Bim’im açılımı Birleşik Marketler A.Ş. olarak bilinmektedir. 1995 yılında kurulan bu büyük marketler zinciri Türkiye’nin dört bir yanında geniş bir yelpazeye sahiptir. Tüm il ve ilçelerde hizmet verme vizyonu ile piyasaya çıkan Bim kurumsal bir firma olarak profesyonel hizmet sağlamaktadır. Bim aktüel kataloğu ile de indirimli ürünler sağlayan Bim her geçen gün daha da büyümektedir.

Türkiye’nin marketler zinciri markalarından birisi olan Bim Türkiye’de 8500’den fazla mağazaya sahiptir. Yükselişini sadece Türkiye sınırları içerisinde bırakmayan Bim 550 üzerinde mağazası ile Fas ve Mısır ülkelerinde de hizmet sunmaktadır. Türkiye’de olduğu gibi yurtdışında da geniş bir yelpazeyi yönetmektedir.

Bim Aktüel Ürünler Nedir?

Bim müşterilerine büyük önem veren bir firma olarak bilinmektedir. Müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutan Bim bu nedenle en kaliteli ürünleri en indirimli şekilde sunmayı hedeflemektedir. Müşterilerinin ambalaja ve markaya değil ürün kalitesine ödeme yapmasını amaçlamaktadır. Bu düşüncelerini ise bim kolay iade avantajı ile desteklemektedirler. Ayrıca müşterilerine farklı ürünleri en uygun avantajlarla sunmak için haftalık Bim aktüel ürünleri yayınlanır.

Bim Müşteri Hizmetleri 444 İletişim Telefon Numarası

Her hafta Salı ve Cuma günü insanların istek, talep ve ihtiyaçlarına göre belirlenen onlarca ürün Bim mağazalarında en uygun fiyatlarla satışa sunulur. Sınırlı sayılarda satılan bu ürünler hakkında detaylı bilgi vermek için de önceden Bim aktüel kataloğu yayınlanır. Her sektörden ürünü satabilme yelpazesine sahip Bim, talep edilen ürünler ve satılacak olan ürünler hakkında bilgi almak isteyen müşterileri için de Bim Çağrı Merkezi servisini aktif tutmaktadır. Bim müşteri hizmetleri direk bağlanma ile sorulara hızlı cevap alınabilmektedir.

Bim Bayiliği Var mı?

Bim marketler zincirinin firma mantığında hiçbir şekilde bayilik veya frenchise modelleri bulunmamaktadır. Şubeleşme kurumsal olarak tek bir genel merkezden yönetilmektedir. Bim ile iş yapmak isteyenler için tabi ki işbirliği fırsatı bulunmaktadır. Bunun için kiralığa uygun dükkanlarınızı Bim web sitesi üzerinden Bim yönetimine önerebilirsiniz. Dükkanınız uygun görülürse kiralama modeli ile dükkanınız Bim tarafından kiralanabilir. Ayrıca Bim marketlerine tedarikçi olarak da işbirliği sağlayabilirsiniz.

Bim Kiralık Yeriniz mi Var? 

Kendi dükkanınızda maalesef Bim’im şubesi olarak kendi imkanlarınız ile bir iş yeri açamazsınız. Ama yukarıda bıraktığımız link üzerinden dükkanınızı kiralayabilirsiniz. Ayrıca Bim müşteri hizmetleri numarasını arayarak da dükkan kiralama işlemlerini görüşebilirsiniz.

Bim Mağazaları Nerede?

Evinizin veya yaşam alanınızın yakınında Bim mağazası olup olmadığını merak ediyorsanız ve uygun fiyat avantajlarından yararlanarak alışveriş yapmak istiyorsanız Bim web sitesinden il ve ilçelerdeki tüm Bim mağazalarının yerini bulabilirsiniz. Bunun için Bim Mağazaları kategorisine tıklamanız yeterli olacaktır. İlgili arama motorundan il ve ilçeyi seçerek aramanızı filtreleyebilirsiniz.

Bim Müşteri Hizmetleri 444 İletişim Telefon Numarası

Bim Personel Alımı Var mı?

Bim marketler zincirinde yoğun bir iş sirkülasyonu bulunmaktadır. Türkiye’nin dört bir yanında mağazası bulunan bu firmada sizler de çalışmak istiyorsanız Bim iş başvuru formu doldurarak başvurunuzu yapabilirsiniz. Size uygun bir pozisyon açıldığında işe alım sürecinizi başlatılacaktır. Ayrıca açık pozisyonların size hitap ettiğini düşünüyorsanız hemen başvuru yapabilirsiniz.

Bim E-posta Adresi, Sosyal Medya Hesapları ve Bim Müşteri Hizmetleri Numarası

Bim ile ilgili pek çok konu hakkında görüşebilmek için çeşitli yollarınız vardır. Bunlardan bir tanesi ise Bim e-posta adresi olarak bilinir. E-posta üzerinden direkt olarak müşteri temsilcisi ile iletişime geçebilir ve istek veya şikayetlerinizi bildirebilirsiniz. Ayrıca Bim müşteri hizmetleri numarası üzerinden Bim müşteri hizmetleri direk bağlanma ile gerçekleştirilerek dilek ve şikayetler iletilebilir.

Bim’in aylık ve haftalık olarak yayınladığı aktüel ürünler kataloğuna ulaşmak için de Bim web sitesi ve sosyal medya hesapları takip edilebilir. Sosyal medya üzerinde paylaşılan kataloglar ve reklamlar sizlere önceden indirimler hakkında bilgi veren mecralardır. Sizler de Bim sosyal medya hesaplarını takip ederek aktüel ürünlerden önceden haberdar olabilirsiniz.

Bim instagram

Bim facebook

Çağrı merkezi, Bim müşteri hizmetleri telefon numarası, bİm müşteri hizmetleri iletişim numarası ile yapılacak tüm görüşmelerin tüm hakları saklıdır. Aynı zamanda hiç bir şekilde bim iletişim bilgileri yeni konularla meşgul edilmemektedir. Ana sayfa üzerinden Bim Ağustos aktüel Ürünler konusuna ulaşabilir ve yorum yapabilirsiniz.

bir yorum

  1. antalya muratpşa sedır mahallesı bım tek kelımeyle rezalet ılgısız bılgısız personel ve müdürler sürklı reklamı yapılan ürünün olmayısı yanıltıcı cvp tartısma vs vs

Bir yanıt yazın

Bügün: 15 June 2024