Aktüel Kataloğu Nedir? | Bim Aktüel, A101 Aktüel, Şok Aktüel Katalogları

Aktüel Kataloğu Nedir? | Bim Aktüel, A101 Aktüel, Şok Aktüel Katalogları

Aktüel kataloğu zincir marketler, teknoloji marketleri, mağazalar ve benzeri zincir iş yerlerinin haftalık veya aylık olarak yayınladığı kampanyalı ürünlerin yer aldığı bir listedir. Bu listede yer alan ürünler o haftaya veya aya özel olarak getirtilen ve özel indirim sağlanan ürünlerdir. Marketler ve mağazalar tarafından sağlanan bu fırsatlar, ürünler raflara gelmeden önce halka arz edilir. Hazırlanan aktüel kataloğu ile ürünler ve fiyatları dijital ve fiziki olarak dağıtılarak müşteriler bilgilendirilir.

Aktüel Kataloğu Nedir? | Bim Aktüel, A101 Aktüel, Şok Aktüel Katalogları

İndirimli ürünler fırsat kapsamında değerlendirilmesi gereken ürünlerdir. Bu fırsatları kaçırmamak için düzenli olarak paylaşılan aktüel ürünler kataloğu takip edilmelidir. Aktüel Bim, Aktüel A101, Aktüel Şok, Aktüel Hakmar ve diğer mağazaların aktüel ürünler kataloglarının sıkı takipçisi olunmalıdır. Tabi her firmanın sitesini gezerek bunları takip etmek zor olduğu için aktuel.net sitesinin sıkı takipçisi olarak tek bir adres üzerinden her birinin güncel kataloglarına ulaşabilirsiniz.

Aktüel Ne Demek TDK?

Aktüel kelimesi hem yazım olarak hem de anlam olarak birçok kişi tarafından merak ediliyor. TDK aktüel kelimesinin yazım ve anlam açısından doğrusunu bizlere sözlüğünde net şekilde ifade ediyor.

Türk Dil Kurumu (TDK) kendi sözlüğünde bu kelimenin doğru yazımını “aktüel” olarak belirtmiştir. Bazı makalelerde ve yazılarda aktuel olarak yazılsa da bu yazımın yanlış olduğu TDK tarafından kesin bir dille ifade edilmiştir. Dilimize Fransızca dilinden geçmiş olan aktüelin anlamı ise “güncel, edimsel” olarak ifade edilmektedir. Yani Bim 30 Ağustos Salı 2022 aktüel kataloğu dediğimizde aslında güncel ürünler kataloğu kastedilmektedir.

Aktüel Cümle İçinde Kullanımı

Aktüel ne demek konusunda bahsettiğimiz anlamın daha iyi idrak edilebilmesi için konuyla alakalı olarak birkaç örnek cümle yazalım.

  • Aktüel meselelere değinmek her gazetecinin asli vazifesi olmalıdır.
  • Bim 2 Eylül Cuma aktüel ürünler kataloğu yayınlanarak en güncel ürünler hakkında bilgi verilmiştir.
  • En güncel bilgileri isminden de anlayacağımız üzere aktul.net sitesinden ulaşabiliriz.

Aktüel Kataloğu Olan Zincir Marketler

Aktüel Kataloğu Nedir? | Bim Aktüel, A101 Aktüel, Şok Aktüel Katalogları

Çeşitli ürünler yer aldığı listeler bazen tek sayfa halinde bazen de katalog halinde hem dijital ortamda hem de fiziki olarak yayınlanmaktadır. Aktüel ürünlerin yani güncel ürünlerin fiyatları ile birlikte yer aldığı bu kataloglar özellikle Bim, A101, Şok, Hakmar ve Migros gibi zincir marketler tarafından düzenli olarak paylaşılmaktadır. Sitemizde de bu zincir marketlerin paylaştığı kataloglar düzenli şekilde ilan edilmekte ve okurlarımızın fırsatlardan yararlanması sağlanmaktadır.

1- Bim Aktüel

Bim zincir marketleri aktüel Bim kataloğunu her hafta Salı ve Cuma günü gelecek olan ürünlerin ilanı için yayınlamaktadır. Ürünlerin raflara gelmesinden birkaç gün önce yayınlanan kataloglar sayesinde halk önceden bilgilendirilmekte ve plan yapması sağlanmaktadır. Kataloğu inceleyen müşteriler alışveriş listesini güncel aktüel kataloğu inceleyerek planlamaktadır. Örnek olarak Bim 21 Haziran 2022 kataloğuna bakabilirsiniz.

2- A101 Aktüel

A101 zincir marketleri hafta bir geniş bir katalog yayınlamaktadır. Aktüel A101 kataloğunda yer alan ürünler indirimli ve özel ürünlerden oluşmaktadır. Kimi ilan edilen ürünler ise sadece a101.com.tr online mağazasından satın alınabilmektedir.

3- Şok Aktüel

“Şok daha ucuzu yok” sloganı ile sektörde önemli bir konuma yükselene Şok marketler zincirine ait ürünler Şok aktüel kataloğu ile yayınlanmaktadır. Onlarca ürünün yer aldığı katalogda inanılmaz indirimler göze çarpmaktadır.

4- Hakmar Aktüel

Hakmar ailesi geniş ürün yelpazesi ile müşterilerine hizmet vermektedir. Yayınlanan geniş ürün içerikli kataloglarında onlarca üründe indirimler yapılmaktadır. İndirimli ürünlerin listesi farklı kategorilerdeki ürünlere göre listelenmektedir. Yine Hakmar aktüel ürünler kataloğuna sitemizden ulaşabilirsiniz.

5- Migros Aktüel

Migros marketler zinciri haftalık veya aylık olarak yayınladığı aktüel ürünler kataloğunda onlarca üründe indirim ve fırsat sunmaktadır. Katalogda yer alan ürünlere Migros sanal marketten ve Migros mağazalarından ulaşabilirsiniz.

6- Türkiye Tarım Kredi Kooperatifleri Aktüel

Türkiye Tarım Kredi Kooperatifleri aktüel ürünleri her hafta ve devlet destekli olarak farklı zamanlarda indirimli olarak satışa sunulmaktadır. Marketin aktüel ürünlerine sitemizde yer alan kataloglar sekmesinden ulaşabilirsiniz.

Ülkemizde genel olarak a101, bim aktuel ürünler kataloğu büyük ilgi görmektedir. A101 aktüel bu hafta hangi ürünlerde indirim yapıyor, Bim’de bu hafta hangi ürünlerde fırsat var merak edilip araştırılıyor. Bizler de bu zincir marketlerin aktüel kataloglarını düzenli olarak sizlere sunuyoruz.

Market zincirler dışında bulunan teknoloji marketlerinin ve giyim mağazalarının aktüel kataloğu listesine ilgili kategorimizden ulaşabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

Bügün: 13 July 2024