Güncelleme Tarihi: 26 Ağustos 2022 18:31 Kategori: Yaşam

Estetik Mobilyalar ile Yaşam Alanlarına Yeni Bir Bakış Açısı

Estetik Mobilyalar ile Yaşam Alanlarına Yeni Bir Bakış Açısı

Mobilya modelleri, yaşam alanlarının atmosferini değiştirir. Doğru seçimler gerçekleştirerek kendi stilinizi ve bakış açınızı yansıtabilir, hayallerinizi süsleyen dekorasyona kavuşabilirsiniz. Birbirinden farklı tarzlarda tasarlanan mobilya çeşitleri ile ev ya da iş yerinizi yenileyebilirsiniz. Evinizin farklı alanlarını dekore etmenin yolu, uygun eşya seçimiyle gerçekleşir. Keyifli bir yaşam şekli sunan Yataş Grup’un markası Divanev mobilya tasarımları, özgün ve işlevsel ortamlar yaratır. Siz de kendiniz için şık, huzurlu ve keyifli alanlar dekore etmek ister misiniz?

Her şeyden ilk sen haberdar ol!

Mail listesine kayıt ol, yeni içeriklerden hemen haberdar ol!.

Doğru Yatak Odası Takımı Seçimi ile Etkileyici Bir Alan Yaratın!

Yeni evlenenlerin, ev değiştirenlerin ya da yatak odasında farklılık arayanların başvurduğu değişim yolu, bazı kriterler çerçevesinde gerçekleştirilir. Evlerin en özel alanı olan yatak odaları, kullanışlı ve estetik mobilyalar ile dekore edilir. Öncelikle, istek ve ihtiyaçlarınızı belirlemeniz gerekir. Yatak odası takımları, dekorasyonun tamamlayıcı unsurudur. Sağlıklı bir uyku ve yaşam sunan mobilya tercihleri ile etkili ortamlar yaratabilirsiniz.

Takımların büyüklüğü ile odanızın boyutlarının orantılı olması gerekir. Uygun ebatlarda seçim yaparak bütünlük oluşturabilirsiniz. Yatak ve baza modelleri, sahip olduğu farklı fonksiyonlar ile odanızın işlevselliğini artırır. Depolama alanı olarak da görülen bazalar, pratik ve rahat kullanıma sahiptir. Eşyalarınızı güvenle saklamanızı sağlar. Mobilya seçiminde renk ve desen kullanımı, kişiliğinizi ve tarzınızı yansıtmanıza destek olur. Büyük odalarda çarpıcı bir görünüm yaratacak koyu mobilyaları, küçük alanlarda ise açık renkli modelleri tercih ederek dekorasyonda uyumlu bir görünüm yakalayabilirsiniz.

Estetik Mobilyalar ile Yaşam Alanlarına Yeni Bir Bakış Açısı

Yemek Odası Yerleştirmenin İpuçları

Mobilya seçimi kadar konumlandırması da alanların görüntüsünü ve işlevselliğini etkiler. Yemek odası takımlarının içerisinde bulunan eşyalar, boyutlarına ve stile göre yerleştirilir. Öncelikle, yemek masasının konulacağı alanın belirlenmesi gerekir. Orta noktaya koyabileceğiniz masa ve sandalye takımı, diğer eşyaların yerini de belirler.

Alanınız genişse konsol, vitrin veya aksesuar kullanabilirsiniz. Mobilyaların ebatları ile uyumlu bir görüntü oluşturup konforlu alanlar yaratabilirsiniz. Bu eşyaları, hafif açılı ve birbirine bakacak şekilde konumlandırabilirsiniz. Doğru yerleştirme, rahat yemek yemenizi sağlar. Sevdikleriniz ile unutulmaz anılar biriktirebileceğiniz dekorasyonlar, aksesuar tercihleri ile canlanır. Renk, desen ve eşyaların ahenk oluşturduğu ortamlar elde edebilirsiniz.

Kreatif Bir Dokunuş: Köşe Koltuk Dekorasyonu

Estetik yaşam alanları oluşturmanın bir diğer yöntemi köşe koltuk dekorasyonu yapmaktır. Oturma odası ve salonlara maksimum rahatlık getiren mobilyalar, şıklığı ön planda tutar. Doğru dekorasyon öğeleri ile desteklenen eşyalar, evlerin parlayan yıldızı olur. Mekansal organizasyon sağlayarak yaşam alanlarının işlevselliğini artırabilirsiniz. Bütün ve birbirinden bağımsız alanlar yaratır.

Orta ve yan sehpalar, köşe koltukların yardımcı ögeleridir. Halı ve kilim alternatifleri ile dekorasyonunuza stil kazandırabilir, renk, desen ve stil bakımından bütünlük sağlayabilirsiniz. Köşe koltuk dekorasyonunu etkileyen mobilya ve aksesuarlar, tüm alanın baştan yaratılması anlamına gelir.

Estetik Mobilyalar ile Yaşam Alanlarına Yeni Bir Bakış Açısı

Koltuk Takımı Tasarımları ile Evinizi Yenileyin!

Yaşam alanlarında minimalist veya maksimalist vurgular, mobilya tercihleri ile yapılır. Konfor ve estetiği birleştiren ürünler ile keyifli alanlar yaratabilirsiniz. Renklerin enerjisini ön plana çıkararak hayallerinizi süsleyen bir salona kavuşabilirsiniz. Hem yalın hem de dinamik bir ortam dekore etmeye ne dersiniz? Uygun mobilyalar ile hayatınıza yeni bir görünüm kazandırabilirsiniz. Divanev’in yaratıcı ve şık fikirlerinin yansıdığı tasarımlar ile huzurlu ve keyifli zaman geçirebilirsiniz. Divanev mobilyaları arasından yaşam alanlarınıza ve bütçenize uygun olan alternatifi seçerek dekorasyonunuzu tamamlayabilirsiniz.

Etiket yok!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir