Güncelleme Tarihi: 29 Kasım 2023 01:03 Kategori: Güncel

C Takımı vizyon için gün saymaya başladı

C Takımı vizyon için gün saymaya başladı

2024 yılının hem kadro hem konu olarak iddialı komedi filmlerinden biri olarak gösterilen C Takımı filminden ilk tanıtım geldi.

Her şeyden ilk sen haberdar ol!

Mail listesine kayıt ol, yeni içeriklerden hemen haberdar ol!.

 

Kadrosunda birbirinden ünlü isimlerin rol aldığı filmde çok geniş bir oyuncu kadrosu dikkati çekerken Abdül Süsler, Billur Yılmaz, Emir Sefa Yıldırım, Dilara Üçüncüoğlu, Mustafa Şahin, Yonca Başak Kurum, Yasemin Sümer, Öykü Uslu, Altan Erkekli, Alper Saldıran, Faruk Sofuoğlu, Dost Elver, Aşkım Kapışmak, Cansu Canan Özgen gibi isimler rol alırken filmin yönetmenliğini de Boran Onur yaptı.

 

Filmin müziklerini Çağatay Akman yaparken Akman aynı zamanda filmde küçük bir rol alarak filmin kadrosuna konuk oyuncu olarak filmde rol adlı

 

Filmin konusu

 

Yağmur, Murat 131, Süslü İbo, Ferdi Hoca ve Kuru Ahmet grubun tek kadın üyesi Yağmur adeta 30 yıldır etle tırnak gibi iç içe yaşamış arkadaşlardır. Yağmur’un mahallenin eski kabadayısı Necmi yüzünden başına bir bela gelmesi üzerine 6 arkadaş bir araya gelerek Necmi’den intikam almak için gruplarına dahil ederler. Ama hiçbir şey düşündükleri gibi gitmez ve….

Etiket yok!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir