Güncelleme Tarihi: 29 Kasım 2023 17:10 Kategori: Güncel

Nasuh Mahruki, Mustafa Sandal’a rakip oldu

Nasuh Mahruki, Mustafa Sandal’a rakip oldu

Türk pop müziğinin ünlü isimlerinden Mustafa Sandal’ın İYİ Parti’den İstanbul’un Beşiktaş ilçesi belediye başkan adayı olmasının açıklanmasının ardından bu kez AKUT eski başkanı ünlü dağcımız Nasuh Mahruki’de Beşiktaş belediye başkan adayı olduğunu açıkladı.

Her şeyden ilk sen haberdar ol!

Mail listesine kayıt ol, yeni içeriklerden hemen haberdar ol!.

 

Arama Kurtarma Derneği’nin uzun süre başkanlığını yapan ve son dönemlerde yaptığı paylaşımlarla yavaş yavaş siyasete soyunacağının sinyallerini veren Nasuh Mahruki önümüzdeki yerel seçimlerde CHP’den Beşiktaş Belediye Başkan adayı oldu.

 

Everest dağına tırmanan ilk Türk dağcı olarak tarihimize adını altın harflerle yazdıran Nasuh Mahruki bugün sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada “Değerli Beşiktaşlılar, dostlarım, komşularım, arkadaşlarım hemşerilerim. Bugün verdiğim önemli bir kararı sizlerle paylaşmak istiyorum. Sizler için yola çıktım. Beşiktaş’ı daha yaşanabilir bir yer yapmak için yola çıktım. Deprem ve sel gibi afetler başta olmak üzere Beşiktaş’ı daha dirençli bir ilçe yapmak için belediye başkanlığına aday oldum” diyerek adaylığını duyurdu.

Etiket yok!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir