Güncelleme Tarihi: 29 Kasım 2023 18:40 Kategori: Güncel

Müslüm Gürses ile aynı kaderi yaşayan yönetmen kim?

Müslüm Gürses ile aynı kaderi yaşayan yönetmen kim?

1987 yılında Müslüm Gürses’in Tarsus’tan Adana’ya giderken şoförünün kullandığı araç takla atmış ve kaza sonrası gelen sağlık ekipleri tarafından öldüğü düşünülerek Gürses ve şoförü morga kaldırılmıştı. Morgda geçen iki saatlik sürenin ardından Gürses’in bedeni tabuta konulmak istenirken Müslüm Gürses’in yaşadığı fark edilmiş ve tedavi altına alınıp sağlığına kavuşmuştu. O kazada Müslüm Gürses’in şoförü Gürses kadar şanslı değildi ve hayatını gerçekten kaybetmişti.

Her şeyden ilk sen haberdar ol!

Mail listesine kayıt ol, yeni içeriklerden hemen haberdar ol!.

 

Müslüm Gürses hayatını kaybettikten sonra piyasaya hiç çıkmayan veya kliplendirlemeyen bazı şarkıları yapımcılar tarafından kliplendirilirken Sevilmeden yaşanır mı” , “Borç mutluluk istiyorum”, “Daha yokluğunun ilk akşamında” adlı şarkılarda yönetmen koltuğuna Veysi Akkaya oturmuştu.

 

Yönetmen Veysi Akkaya sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda “Bende Müslüm Baba ile aynı kaderi yaşadım. Geçirdiğim trafik kazası sonrası öldüğümü sanarak beni morga kaldırmışlar. Daha sonra tabuta alınırken birden kusmaya başlayınca morg görevlileri doktorlara haber vermişler ve sonra yapılan müdahaleler ve tedavim sonrasında sağlığıma kavuşarak taburcu oldum” dedi.

Etiket yok!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir