Güncelleme Tarihi: 2 Şubat 2022 16:19 Kategori: Güncel, Katalog

CarrefourSA Şubat 2022 Aktüel Ürünleri

CarrefourSA alışveriş mağazalarında Şubat ayı boyunca satışa sunulacak olan aktüel ürünler hakkındaki bilgilerin yer aldığı CarrefourSA Şubat 2022 katalogları yayınlandı.

CarrefourSA Şubat 2022 Aktüel Ürünleri

CarrefourSA alışveriş mağazalarından Şubat ayı boyunca aktüel ürün olarak satın alabileceğiniz tüm aktüel ürünlerin özellikleri ve satış fiyatları hakkındaki bilgilerin yer aldığı CarrefourSA Şubat 2022 katalogları paylaşıldı. Aktüel ürünlerin özelliklerini ve satış fiyatlarını öğrenebilmek için makalemizdeki katalogları ya da güncel bilgileri inceleyebilirsiniz. Ayrıca katalogları inceleyerek CarrefourSA mağazalarından Şubat ayı boyunca satın alabileceğiniz aktüel ürünlerle hangi nefis tarifleri yapabileceğinizi de öğrenebilirsiniz. Kataloglarda yer alan yemek tarifleriyle ailenizle nefis yemekler yiyebilir ve keyifli vakitler geçirebilirsiniz.

Her şeyden ilk sen haberdar ol!

Mail listesine kayıt ol, yeni içeriklerden hemen haberdar ol!.

CarrefourSA Şubat 2022 Aktüel Ürünlerinde Neler Var?

CarrefourSA Şubat 2022 Aktüel Ürünleri

CarrefourSA Şubat 2022 katalogları içerisinde çeşitli gıdalar, atıştırmalıklar, sos çeşitleri, içecek çeşitleri gibi birçok farklı aktüel ürün ve bu ürünlerle yapabileceğiniz çeşitli tarifler yer almaktadır.

CarrefourSA Şubat 2022 Aktüel Ürünleri

Yukarıdaki katalogda yer alan ve “Sevgiler Günü” için özel olarak yapabileceğiniz Red Velvet Cupcake tarifiyle lezzetli ve keyifli bir gün geçirebilirsiniz. Ayrıca yukarıdaki katalogda yer alan üzüm suyu, Lindt Heart Tin, Bio organik süt, kakao yağı, frambuaz çeşitlerini uygun fiyatlarıyla satın alabilirsiniz.

CarrefourSA Şubat 2022

CarrefourSA mağazalarından yukarıdaki katalogda yer alan keçiboynuzu unu, saf badem unu, akçaağaç şurubu, organik kakao tozu, organik bezelye proteini, karnıyarık otu tozu, Organik Spriliuna tozu, pancar çorbası, detox gibi birçok farklı ürünü uygun fiyatlarıyla satın alabilirsiniz. CarrafourSA alışveriş mağazalarında satışa sunulacak olan diğer aktüel ürünler ve nefis tarifler hakkındaki bilgilerin yer aldığı kataloglar aşağıda sıralanmaktadır.

Etiket yok!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir