Dijital Topuklar Serra Yılmaz’ı ağırlayacak

Serra Yılmaz #SanatınGücü ile Dijital Topuklar 2020 ile Evde!

Dijital Topuklar Serra Yılmaz’ı ağırlayacak

Bu sene #gücünügör teması ile yine 1 Kasım’da, bu kez online olarak gerçekleşecek Dijital Topuklar, #sanatıngücü’nü konuşmak üzere Serra Yılmaz’ı ağırlayacak. Türkiye ve dünyada pandemi ile sanat dünyasındaki dönüşüm ve pandemi etkileri üzerine konuşacak Serra Yılmaz, kendi sanat hayatındaki deneyimlerini paylaşacak.

Beşiktaş Belediyesi’nin destekleriyle bu yıl 5.si düzenlenecek olan Dijital Topuklar 2020, bu sene #dijitaltopuklarevde etiketiyle sınırları kaldırıyor; dünyanın her yerinden ilham veren isimleri “evde” konuk ediyor. Dijital Topuklar, bu sene bilet gelirlerinin %10’unu Kadın Cinayetlerini Durduracağız Platformu ve Alikev’e bağışlıyor. Dijital Topuklar 2020 Evde’nin biletleri dijitaltopuklar.com üzerinden satın alınabiliyor.

Dijital Topuklar Platformu Hakkında

Türkiye’nin öne çıkan kadın bloggerları Elif Doğan (blogcuanne.com) ve Perihan Çıragöz (uykusuzanneler.com) öncülüğünde bu sene beşincisi gerçekleşecek etkinlik, kadınların dijital alanda daha da güçlenmelerini ve deneyimlerini birbirleriyle paylaşmalarını amaçlıyor. Uzmanlık şartı aranmadan herkesin izleyebileceği etkinliğe katılım ve diğer detaylar için www.dijitaltopuklar.com adresi ziyaret edilebiliyor. Dijital Topuklar sadece zirve olarak değil, “dijitaltopuklar.com” adresindeki web sitesi üzerinden de “Dijital Kadın Platformu” olarak yıl boyunca online şekilde içerikler paylaşıyor.

Bir yanıt yazın

Bügün: 18 July 2024