Güncelleme Tarihi: 30 Kasım 2023 16:53 Kategori: Güncel

“Dolandırılmanın tam zamanı”

“Dolandırılmanın tam zamanı”

Son dönemde arka arkaya yaşanan dolandırıcılık olaylarına bir vatandaş çektiği video ile ilginç bir çağrıda bulundu. Fatih Terim Fonu,Dilan Polat olayı,Candan kardeşler vakası, Kıvanç Talu- Beril Talu ponzi sistemlerine atıfta bulunan vatandaş ” Dolandırılmanın tam zamanı” dedi.

Her şeyden ilk sen haberdar ol!

Mail listesine kayıt ol, yeni içeriklerden hemen haberdar ol!.

DurakMedya’da yer alan habere göre son dönemde yaşanan dolandırıcılık olaylarına farklı bir bakış açısı ile bakan vatandaş büyük ilgi gördü. Özellikle futbol dünyasının düştüğü yüksek getirili fon olayı ve “Var Böyle Tipler” ile ünlenen Kıvanç Talu’nun ponzi sistemlerine atıfta bulunan bir vatandaş ” Yatırım Tavsiyesi Değildir” dediği videosu en çok izlenen videolar arasına girdi. Videoda çağrıda bulunan vatandaş şöyle konuştu:

” Selamlar dostlar arkadaşlar. Şimdi söyleyeceklerim yatırım tavsiyesi değildir bunu en baştan söyleyeyim. Ama kenarda kıyıda bir paranız varsa acil durumlar için kefen parası dediğimiz olabilir. Ve onu da ilerde bir yerde kaybederim erir gider endişesi taşıyorsanız bence ülkenin koşullarında dolandırılmanın tam zamanı. Ben öyle inanıyorum. O paradan şimdi kurtulun sanki ülkenin gidişatında daha büyük senaryolar çıkacak daha büyük kayıplara uğrayacağız. Ben elimdeki küçük rakamdan en yakın önüme çıkacak faaliyette kurtulmak planındayım. Sizde bunu bir düşünün ” dedi.

Etiket yok!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir