Llllaslanllll Yeni Proje Müjdesini Verdi

Llllaslanllll Yeni Proje Müjdesini Verdi

Rap müzik alanında yaşanan gelişmeler her geçen gün oldukça güzel bir yere gidiyor. Ülkemizde çok uzun yıllardır var olmasına rağmen son yıllarda genç neslin rap müziğine göstermiş olduğu büyük ilgi bugüne kadar görülmemiş bir boyutta seyrediyor. Böylece genç rapcilerin önü açılıyor ve her biri birbirinden başarılı şarkılarla bu dünyada var olmayı hedefliyor. Bu hedefi başaran isimlerden birisi Talha Aslan. Talha Aslan müzik ve rap dünyasında llllaslanllll olarak tanınıyor. Kullanmış olduğu bu farklı isim en az şarkıları kadar dikkat çekiyor.

llllaslanllll yapmış olduğu rap şarkıları ile YouTube ve Spotify listelerinde ön sıralarda yer almayı başarıyor. Rap müzik tutkunlarına severek dinlediği genç rapçi büyük bir kitlenin duygularına tercüman olabilmenin ona vermiş olduğu mutluluğu her fırsatta dile getiriyor.

Rap müziği diğer müziklerden ayıran çok önemli bir özellik var. Bu müzik sayesinde gençler isyanlarını, toplumla olan kavgalarını, duygularını, aşklarını, aile sorunlarını ve iletişim biçimlerini daha keskin ve sert bir şekilde ortaya koyuyor.  Duygularını bu şekilde dile getirmek isteyen gençlere yapmış olduğu güzel şarkılarla eşlik eden llllaslanllll onu takip eden tüm rap tutkunlarına yeni şarkıların yolda olduğunun müjdesini veriyor.

Llllaslanllll Yeni Proje Müjdesini Verdi

llllaslanllll rap dünyasının parlayan yıldızlarından birisi. Yapmış olduğu şarkılar kısa sürede çok önemli bir dinleyici kitlesine ulaşabilmeyi başarıyor.  Genç rapçinin başarıları bunlarla sınırlı kalmıyor. Müziğe olan tutkusu onu sahnelerin beğenilen ve aranan bir ismi yaparken aynı zamanda işin mutfağında elde etmiş olduğu farklı bir başarıya daha ulaştırıyor.  Kurmuş olduğu TuneRepublic isimli yapım şirketi ile farklı bir dünyanın kapılarını aralıyor.

Yeni Şarkılar Kendi Yapım Şirketi Tarafından Hazırlanıyor

llllaslanllll yapmış olduğu şarkılarla önemli bir başarı elde etti. Bu başarı onun yeni şarkıları için sahip olduğu en önemli motivasyonlardan birisi. Rap müzik tutkunları için hazırlamış olduğu yeni şarkılar oldukça kısa bir süre sonra tüm dijital platformlarda ve YouTube üzerinden yayınlanmaya başlayacak. Ve elbette yeni şarkıların da arkasında kendi kurmuş olduğu yapım şirketi olacak.

Bir yanıt yazın

Bügün: 24 July 2024